Par mums

Par mums

Mājas>Par mums

◎ Mūsu vēsture

Qingdao Alana International Trade Co, SIA ir mūsdienīgs uzņēmums, kas integrē pētniecību un attīstību, ražošanu un pārdošanu, nodrošina klientus ar labiem produktiem un pakalpojumiem ar pirmās klases vadību, tehnoloģijām, iekārtām un kvalitāti. Mēs ceram nodibināt ilgtermiņa un stabilas sadarbības attiecības ar jums un attīstīties kopā.


Our History


◎ Mūsu rūpnīca

Mūsu ražošanas bāze atrodas Čingdao ar gandrīz 20 gadu vēsturi, uzkrājot lielu nozares pieredzi un spēcīgu tehnisko izturību. Ir profesionāla dizaina izstrāde un kvalitātes kontroles komanda, kas regulē produktu kvalitāti, vienlaikus izstrādājot izstrādājumus, lai nodrošinātu katra produkta kvalitāti. Ar pirmās klases iesmidzināšanas veidņu apstrādes iekārtām un ražošanas komandu produkcija ir liela, un ražošanas cikls ir garantēts.


Our Factory


◎ Mūsu produkts

Galvenie produkti ir: plastmasas palete, plastmasas kaste, plastmasas palešu kaste, atkritumu tvertnes, plastmasas lelles, platformas rati utt.


Our Product


◎ Produkta pielietojums

Mūsu produkti tiek plaši izmantoti automašīnu, pārtikas, medicīnas, papīra ražošanā, drukāšanā, elektronikā, elektrisko ierīču ražošanā, ķīmiskajā rūpniecībā, tekstilizstrādājumos, apģērbā, noliktavu loģistikā, sanitārijā un citās nozarēs.


Product Application


◎ Mūsu sertifikāts

Nepārtraukti jauninājumi un kvalitātes vadības sistēmas uzlabošana, mums ir nodota ISO9001: 2008 kvalitātes vadības sistēmas sertifikācija, ISO14001 vides vadības sistēmas sertifikācijas apliecība par Ķīnas vides marķējuma tipu utt.


Our Certificate


◎ Ražošanas aprīkojums

Mūsu uzņēmumam ir uzlabotas iesmidzināšanas veidņu apstrādes iekārtas un atbalsta testēšanas laboratorija, kā arī ir izstrādājis dažādas specifikācijas plastmasas paliktņiem, plastmasas aprites kastei un citiem izstrādājumiem dažādām nozarēm, lai apmierinātu klientu vajadzības dažādās nozarēs. Ir arī pieredzējusi R&D komanda no plastmasas izstrādājumiem, var sniegt klientiem pielāgotus pakalpojumus, lai apmierinātu klientu individuālās vajadzības pēc plastmasas izstrādājumu formas un lieluma.


Production Equipment


◎ Ražošanas tirgus

Produktu mārketinga tīkls aptver pasauli, piemēram, Eiropu, Krieviju, Āfriku, Ameriku, Dienvidaustrumu Āziju, Austrāliju un tā tālāk. Nodrošināt klientiem produktus un pakalpojumus par taisnīgu cenu, un klienti to ir slavējuši un iecienījuši.


Production Market


◎ Mūsu serviss

Mūsu uzņēmums ir aprīkots ar profesionālu pārdošanas komandu, tehnisko komandu, ražošanas komandu un QC komandu, lai nodrošinātu savlaicīgu reaģēšanu uz klientu pieprasījumiem, pasūtījumu uzskaiti, piegādi un laba tehniskā servisa un pārdošanas tīkla izveidošanu. Pirmkārt, pārdošanas komanda sazinās ar jums par produktu prasībām un nodrošina jums vienas pieturas pakalpojumu. Tālāk tehniskā komanda izstrādā ražošanas plānu. Ražošanas komanda stingri kontrolē produktu kvalitāti, un QC komanda uzrauga, lai nodrošinātu, ka pirmās klases produkti tiek pabeigti pirmās klases ražošanas darbnīcā. Lieliska apkalpojoša komanda, lai atrisinātu raizes


Our service


background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;