[[TitleIndustry]]

Pareiza ligzdojamo&sakrauto palešu izmantošana

Date:Oct 09, 2020

Nestable& sakrautās paletes ir ļoti svarīgs loģistikas nozares uzglabāšanas un transportēšanas rīks. Nestabilas cietas augšējās paletes izmantošanas procesā. , jāpievērš lielāka uzmanība, lai nodrošinātu plastmasas paliktņu ilgstošu izmantošanu.

2

Lietojot ligzdojamu&pastiprinātāju; sakraujamas paletes, pievērsiet uzmanību saules iedarbības samazināšanai un izvairieties no saules gaismas iedarbības, kas iepriekš izraisīs lieljaudas kraušanas palešu novecošanos, kas viegli saīsinās rūpniecisko plastmasas palešu kalpošanas laiku. Tajā pašā laikā, lietojot četrvirzienu ligzdojamu paleti, uzmanieties, lai nemetamās plastmasas paletes nemestu no augstas vietas, un lietošanai tās novietojiet uz līdzenas zemes vai virsmas. Ja ekonomisko, ligzdojamo paleti izmanto kopā ar iekrāvēju, rīkojieties ar to uzmanīgi un uzmanieties, lai dakšu stabu nenostiprinātu paletē. Paletes celšana notiek vienmērīgāk.


Pāri: Stackable plastmasas kastes nodrošina plašāku noliktavas pārvaldības plānošanu

Nākamo: Kāda ir atšķirība starp nozarei kvalificētiem uzglabāšanas konteineriem un parastajiem kvalificētiem uzglabāšanas konteineriem?

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;