[[TitleIndustry]]

Pielāgots plastmasas dārzeņu kastes īpašs process

Date:Sep 18, 2019

Tirgū parādās daudz dažādu plastmasas dārzeņu konteineru veidu. Ražotāji, kuriem jāizmanto dārzeņu plastmasas kastes, var izvēlēties no esošajiem tieši. Bet dažiem īpašiem ražotājiem būs atšķirīgas prasības plastmasas traukiem. Tāpēc šajā laikā mums ir jāizgatavo individuāli pielāgoti plastmasas konteineri, kā rezultātā tiek izgatavots virkne pasūtījuma izgatavotu plastmasas trauku tehnoloģiskā procesa.

Plastic Vegetable Crate

1. Vispirms informē darbuzņēmēju par pielāgotajām prasībām.

2. Līgumslēdzējs izgatavo plastmasas kastu rasējumus atbilstoši pielāgotāja prasībām un pēc tam iesniedz tos pasūtītājam, lai izlemtu, vai tie ir jāmaina.

3. Pēc tam, kad darbuzņēmējs ir apstiprinājis rasējumus, rasējumi tiek nodoti veidņu rūpnīcai. Saskaņā ar rasējumu saturu veidņu fabrika būvē vairākus plastmasas kastu paraugus un pēc tam sniedz darbuzņēmējam priekšlikumus pārskatīšanai. Šajā procesā nepieciešamais laiks būs ilgāks.

4. Ja darbuzņēmējs uzskata, ka problēmu nav, paraugi tiks iesniegti pasūtītājam pārbaudei. Kamēr tiks izpildītas pielāgošanas ierīces prasības, darbuzņēmējs sāks masveidā ražot plastmasas kastes.


Pāri: Kā uzglabāt lieljaudas plastmasas paliktni

Nākamo: Pievienots vāka konteiners - kā uzlabot pārvaldību

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;