[[TitleIndustry]]

Kā kraušanai jāizmanto sakraujamais plastmasas paliktnis?

Date:Jan 07, 2020

Pieliekamās plastmasas paletes izmantošanas laikā rīkojieties atbilstoši prasībām un izmantojiet tās pareizajā veidā, lai efektīvi optimizētu darbu. Ar nosacījumu, ka tiem ir labs izmantošanas efekts un optimizēta darbība, noliktavu un loģistikas darbs ir ļoti efektīvs un efektīvs, lai lietotājiem radītu salīdzinoši augstu ekonomisko labumu.


Lai arī metode nav īpaši sarežģīta, to izmantošanai ir daudz prasību. Piemēram, visiem ir jāsakrauj kods atbilstoši prasībām, lai šajā posmā neradītu kaitējumu viņiem vai precēm. Tātad, kā jums vajadzētu veikt kraušanas operācijas, kad tās izmantojat?


Tā sauktā palešu kraušana nozīmē kravas kodu ievietošanu uz tiem. Parasti, lai preces tiktu sakrautas uz tām, varat izmantot kraušanas metodi, ko izmanto kraušanai, un pēc tam ar autokrāvēju, lai tās sakrautu pa vienai. Ja krava baidās tikt izspiesta vai tai ir neregulāra forma, krava ir jāsakrauj kravas nodalījumā vai uz paliktņa ar kolonnām.


Tomēr mums visiem jāatgādina, ka attiecībā uz pēdējo kraušanas metodi, ņemot vērā to, ka kraujot kaudzē, kravas svaru atbalstīs preces vai paliktņi, tāpēc paletēm ir augstākas prasības attiecībā uz stiprību un stingrību. Ja jums nepieciešama šāda sakraušana, jums tas ir jāapsver, iegādājoties tos sākumā, un pievērsiet uzmanību tam, ka tiek izmantota liela skalas stiprība un stingrība.


Turklāt attiecībā uz kraušanas darbiem to izmantošanas procesā mēs arī atgādinām ikvienam pievērst uzmanību nepieciešamībai izmantot kraušanas un glabāšanas operācijas balstiekrāvēju vai citu kraušanas mašīnu. Šajā laikā pievērsiet uzmanību aprīkojuma izvēlei, jo paletes, ar kurām var sadarboties dažādas iekārtas, un sasniedzamais kraušanas augstums ir atšķirīgi.


Pāri: Kā maksimāli izmantot plastikāta palešu tvertni

Nākamo: Kādas ir lieljaudas plastmasas palešu funkcijas?

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;