[[TitleIndustry]]

Kā izvēlēties saliekamo palešu kasti, kas jums ir nepieciešama?

Date:Sep 17, 2020

Kā izvēlēties saliekamo palešu kasti, kas jums ir nepieciešama?


Kā klienti izvēlas saliekamās palešu kastes atbilstoši savām vajadzībām? Mūsu uzņēmumam ir daudz saliekamo tīģentu un palešu konteineru šķirņu un izmēru. Kā klienti var izvēlēties saliekamās palešu kastes atbilstoši savām vajadzībām? Mūsu kompānija ieviesa šādu.

Prasības attiecībā uz produktu izmantošanu šajā provincē, ja tikai smagiem priekšmetiem, piemēram, aparatūrai, mehāniskajām daļām utt., nav izmēru ierobežojumu, jāņem vērā darba ņēmēja nestspēja. Izvēlieties pastiprinātu locīšanas palešu kasti, kuras izmērs ir aptuveni 450, lai darbinieki to varētu izmantot. Ir ērti pārvietot pilnībā noslogotu saliekamo konteineru ar saliekamo uzkrāšanu.

Ja precei ir garuma vai platuma ierobežojumi, klientam jāizvēlas Salokāmā palete lielās tvertnēs atbilstoši iekšējam izmēram, kas parasti ir apmēram par 1 cm lielāks nekā faktiskais izmērs, jo saskaņā ar injekcijas formētā produkta īpašībām apakšējās mutes izmērs būs nedaudz mazāks, kas ir pilnīgi konsekvents. Kastu produktus nevar novietot apakšā, kas izraisīs ražošanas procesa aizkavēšanu ražošanā. Ja tas ir viegls krājums, bet apjoms ir salīdzinoši liels, varat izvēlēties B tipa salokāmu palešu konteineru. Šāda veida saliekamās palešu kastes var apmierināt šāda veida pieprasījumu, var ietaupīt izmaksas un samazināt atkritumus.Pāri: Kāda ir atšķirība starp nozarei kvalificētiem uzglabāšanas konteineriem un parastajiem kvalificētiem uzglabāšanas konteineriem?

Nākamo: Plastmasas palešu kastes izmantošana un vadīšana darbnīcā

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;