[[TitleIndustry]]

Plastmasas palešu lietošana un uzturēšana

Date:Jun 30, 2019

Plastmasas paliktņiem ir liela nozīme kā noliktavu un loģistikas nozares neatņemamai sastāvdaļai.

Plastmasas paliktņi atbilstoši pareizai lietošanas normu izmantošanai ne tikai var pilnībā dot savu lomu, bet arī var pagarināt tā kalpošanas laiku, samazināt plastmasas paliktņu iepirkšanas izmaksas.


Lietojot plastmasas paplātes, ir jāzina dažas lietas:

1. Plastmasas paplāte jānovieto viegli, lai nolaišanās laikā izvairītos no nevienmērīga spēka un sabojāšanas.

2. Ieliekot preces, tām jābūt vienmērīgi novietotām, lai izvairītos no pacelšanas, rodas sānu šķībs.

3. Izmantojot apstrādes aprīkojumu, jums jāapsver, vai atšķirības lielums ir piemērots šīs plastmasas paplātes lietošanai, izvairieties no nepareizās lieluma, salauziet plastmasas paplāti.

4. Kraujot kravā, ņemiet vērā kravas uz viena paletes apakšas. Pienācīga plastmasas paliktņu izmantošana būtu jānovieto uz plastmasas paliktņiem ar atbilstošu savilkšanu un iesaiņošanu, atvieglo mehānisko pārvietošanu un transportēšanu, tādējādi izpildot iekraušanas, izkraušanas, transportēšanas un glabāšanas prasības.


Lai plastmasas paplātes ilgstoši izmantotu droši, ir cerība, ka plastmasas paplātes tiks izmantotas pareizi:

1. Plastmasas paplātēs jāizvairās no saules gaismas iedarbības, lai neizraisītu novecošanos un nesaīsinātu kalpošanas laiku. 2. Stingri aizliegts mest preces no augstuma plastmasas paletē. Saprātīga preču paletes sakraušanas noteikšana. Preces vienmērīgi novietotas, nekoncentrējieties uz kraušanu, ekscentrisku kraušanu.

Palete, kas pārvadā smago priekšmetu, jānovieto uz līdzenas vai uz objekta virsmas.

3. Stingri aizliegts mest plastmasas paplāti no augstuma, lai izvairītos no paplātes salaušanas un plaisāšanas vardarbīgas trieciena dēļ. 4. Darbs ar iekrāvēju vai manuālu hidraulisko kravas automašīnu, dakšu saduršana, cik vien iespējams, uz paplātes dakšas atveres ārpuses, dakšas durtiņām jābūt visām traukā, vienmērīgs pacelšanas paliktnis var mainīt leņķi.

Lai dakša nesadalītos un neplaisātu, dakšiņas nedrīkst trāpīt uz teknes sāniem.

5. Kad palešu spraugas atrodas uz plaukta, ir jāizmanto plaukta tipa palete, kravas pamatā ir plaukta struktūra, pārslodzes izmantošana ir stingri aizliegta.

6. Pārnēsājot kodīgus izstrādājumus, pievērsiet uzmanību priekšmetu iesaiņošanai un iekraušanai, lai izvairītos no paletes piesārņošanas. 7. Izmantojot plastmasas paplātes, mēģiniet tās nenovietot mitrā un tumšā vietā, lai neietekmētu plastmasas paplāšu kalpošanas laiku.


Pāri: Plastmasas kastes īpašības

Nākamo: Plastmasas paletes priekšrocības

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;