[[TitleIndustry]]

Plastmasas paplātēm jābūt balstītām uz metodi, kas novietota atbilstoši izmantotajai videi

Date:Apr 30, 2019

1, temperatūras apstākļi: atšķirīga tieša un tieša ietekme uz palešu ražošanas materiālu izvēli. Tas ir tāpēc, ka dažādu materiālu paliktņiem ir normāli temperatūras diapazoni. Piemēram, plastmasas paplātes tiek izmantotas temperatūrā no 40 līdz 25 grādiem pēc Celsija.


2, Mitrums: tā kā dažu materiālu paplātēm ir spēcīga mitruma absorbcija, piemēram, koka paplātēm, tās nevar izmantot mitrā vidē, pretējā gadījumā tas tieši ietekmē kalpošanas laiku.


3, Vides tīrības izmantošana: jāapsver vides lietošana uz paletes piesārņojuma līmeņa. Piesārņoti un viegli tīrāmi paliktņi ir jāizvēlas videi, kas ļoti piesārņo. Piemēram, plastmasas paplātes, kompozītmateriālu plastmasas koka paliktņi un tā tālāk.


4. Īpašās prasības attiecībā uz paletes materiāliem nosūtītajām precēm: Dažreiz paletēm piegādātās preces ir kodīgas vai nosūtītajām precēm ir nepieciešams, lai palete ņemtu vērā transporta līdzekļu un transporta aprīkojuma specifikācijas un izmērus.


Atbilstošajam paletes izmēram vajadzētu būt tieši tādam, lai tas atbilstu transporta līdzekļa lielumam, lai uzlabotu transporta telpas pilnīgu un racionālu izmantošanu un ietaupītu transporta izmaksas, it īpaši ņemot vērā konteineru un kravas mašīnu izmērus.


5, Papildus specifikāciju lielumam mums jāņem vērā arī noliktavas lielums un katra konteinera izmērs. Ņemot vērā palešu iekraušanas preču iepakojuma specifikācijas, mēs varam izvēlēties atbilstošu palešu izmēru atbilstoši palešu iekraušanas preču iepakojuma specifikācijām, lai maksimāli izmantotu palešu virsmas laukumu, apsverot paliktņu izmantošanu. Iekrauto palešu plūsma tieši ietekmē palešu lieluma izvēli. Preces uz Eiropu parasti tiek atlasītas 1200 mm x 1000 mm paletēs, bet Japānā preces parasti tiek izvēlētas 1100 mm x 1100 mm paletēs. Paletes struktūras izvēle tieši ietekmē palešu lietošanas efektivitāti. Pareizā struktūra pilnībā nodrošina iekrāvēju efektīvu darbību.


6, palete tiek izmantota kā grīda, tas ir, pēc paletes iekrautās preces nepārvietojas, bet tām ir mitrumizturīga, ūdensnecaurlaidīga loma. Izvēles paplātes ar vienkāršu struktūru un zemām izmaksām, piemēram, vienkāršas koka paletes. Tomēr jāņem vērā, ka paletēm ar lielu statisko slodzi jāizvēlas transportēšana, pārvietošana un iekraušana, augstas izturības un lielas kustības paletes. Tā kā šī palete ir jāizmanto atkārtoti un kopā ar autokrāvēju, tai ir jābūt ar lielu izturību, tāpēc paletes uzbūve ir “diena” vai “chuan”.


7, ņemot vērā to, vai pēc iekraušanas paliktnis nedrīkst būt sakrauts, nolēma izvēlēties vienpusēju vai divpusēju paliktni. Vienpusējā palete nav piemērota kraušanai, jo tai ir tikai viena atbalsta virsma, pretējā gadījumā ir viegli sabojāt pakārtoto kravu. Tāpēc pēc pārkraušanas preces ir jāsakrauj, tāpēc, kad vien iespējams, jāizvēlas abpusējas paletes.


8. Ja paletes tiek izmantotas trīsdimensiju noliktavas plauktos, jums arī jāapsver, vai palešu struktūra ir piemērota izvietošanai plauktos. Tā kā preces no plaukta var ievietot tikai abos virzienos, plauktos izmantotās paplātes ir jāizvēlas pēc iespējas vairāk, lai atvieglotu iekrāvēja uzņemšanu un uzlabotu darba efektivitāti. Šādus paliktņus parasti izmanto Constellation struktūrā.


Pāri: Plastmasas paliktņu loma uzglabāšanas pārvaldībā

Nākamo: Plastmasas palešu loma loģistikā

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;