[[TitleIndustry]]

Problēmas Ķīnas palešu rūpniecībā

Date:Jun 10, 2019

(1) Atpakaļizmantojot, nevar pilnībā izskatīt palešu priekšrocības Palete pati par sevi ir sava veida vienota loģistikas iekārta, kas radusies sadarbībai ar augstas efektivitātes loģistiku, un var teikt, ka palete ir savienojuma punkts, kas iet cauri visiem aspektiem modernu loģistikas sistēmu.

Bet mūsu faktiskajā izmantošanā specifikāciju dēļ nav vienveidīgas, kā rezultātā paliktņus nevar izmantot loģistikas operāciju ķēdes apritē, tikai tikai uzņēmumā.


(2) Ņemot vērā palešu apgrozījuma režīmu, cirkulācijas procesa izmaksas ir pārāk augstas

No pētījuma var secināt, ka lielākais vairums uzņēmumu palešu atrodas iekšējā apgrozījumā, tāpēc uzņēmuma produkti pēc vairākām roku apstrādes un apstrādes, ievērojami samazinot darba efektivitāti, attiecīgi palielināja produktu aprites izmaksas, tādējādi produktu konkurētspējas samazināšana tirgū.


(3) Grūti atbilst starptautiskajām specifikācijām, jo standarta pārvadāšanas standarti nav vienoti, tāpēc ķīniešu palešu izmantošanu nevar salīdzināt ar starptautiskām transporta iekārtām, piemēram, starptautiskiem konteineriem. Lai pielāgotos attiecīgajiem starptautiskajiem transporta veidiem, uzņēmumiem jāpasūta palešu ražošanas uzņēmumi, kuru uzņēmuma apgrozījuma specifikācijas neatbilst paletēm, tādējādi palielinot uzņēmumu eksporta izmaksas, samazinot produktu starptautisko konkurētspēju.


Pāri: Plastmasas palešu ražošanas nozares statuss

Nākamo: Iemesls, kāpēc plastmasas palešu struktūra ir laba un attīstīta

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;