[[TitleIndustry]]

Iemesls, kāpēc plastmasas palešu struktūra ir laba un attīstīta

Date:May 20, 2019

Plastmasas paplātes vispārējām sastāvdaļām ir trīs juaņu etilpropilēna kaučuki, dabiskā kaučuki un citi materiāli, kas var palīdzēt plastmasas paplātes novecošanai kļūt lēnākām, un tad materiāla īpašību lapa ir pretkorozijas, mitruma, pelējuma un citas priekšrocības. Papildu izstrāde un formulēšana ir balstīta uz tirgus atšķirīgajām analīzes vajadzībām, bet arī var izturēt augstu temperatūru, antioksidantu, nevis viegli deformējot materiālu. Tāpēc tagad ir daudz plastmasas paplāšu uzņēmumu, kas pastāvīgi izstrādā jauninājumus ražojumiem, lai palielinātu pārdošanas apjomus. Pēdējo gadu laikā, kad vietējie vides aizsardzības pieprasījumi ir arvien augstāki, apvienojumā ar Eiropu, Amerikas Savienotajām Valstīm, Japānu un citām valstīm un reģioniem uz importētajiem koksnes iesaiņojumiem (ieskaitot koka paliktņus) ir gandrīz stingras pārbaudes un karantīnas prasības, lielā mērā vairāk un vairāk ierobežojumu koka paliktņu izmantošanai.


Un plastmasas paletes ar izturību pret nodilumu, izturību pret koroziju, vieglu svaru var pilnībā pārstrādāt un izmantot citas lieliskas īpašības, daudz perspektīvākas ir attīstības perspektīvas, un pat nozare ir vislabākā palešu dažādība. Plastmasas palešu eksporta iepakojuma transportam ir galvenā loma starptautiskajā loģistikā. Palete kā maza kravas pārvadātāja caur kopējo preču kodu, iesaiņošanu, pārkraušanu un pēc tam konteineru iesaiņošanu, veidojot lielu pārvadātāju, ērtu starptautisko loģistiku. Preces tiek nosūtītas no noliktavas uz piegādi eksportam. Pa vidu tiek ietaupīts daudz darbaspēka, materiālo resursu un finanšu resursu, lai plastmasas apgrozījuma kastu ražotāji varētu ietaupīt daudz naudas. Samaziniet plastmasas apgrozījuma kārbu ražotāju ārējās tirdzniecības izmaksas, palieliniet plastmasas apgrozījuma kārbu ražotāju ārējās tirdzniecības konkurētspēju un uzlabojiet starptautiskā tirgus konkurences priekšrocības.


Pašlaik vietējie plastmasas palešu ražotāji ražo plastmasas palešu struktūru, galvenokārt, lai panāktu dakšu iekrāvēju četri vienā. Šādu struktūru var panākt neatkarīgi no tā, kura iekrāvēja puse var izraisīt palešu bremzēšanu, izmantojot elastīgāku un ērtāku apgrozījumu. Tianji struktūras paliktņi atrodas eksportā, un tos var izmantot arī konteineru ar augstu konteineru novietošanai. Palielināta konteineru izmantošana telpā, samazinot transporta izmaksas. Tomēr palešu rūpniecībā joprojām pastāv dažas problēmas, no dažiem aspektiem mums ir jāuzlabo, lai loģistikas nozarei būtu labāk paliktņi.


Pāri: Problēmas Ķīnas palešu rūpniecībā

Nākamo: Kas ir plastmasas kaste?

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;