[[TitleIndustry]]

Vieglās plastmasas paletes loma noliktavas vadībā

Date:Oct 21, 2020

Daudzas nozares mūsdienās nevar darīt bez vieglas plastmasas paletes, jo īpaši uzglabāšanas un loģistikas pārvadājumos. Pašreizējā noliktavas pārvaldībā uzņēmumi izmantos vieglā nodokļa plastmasas paleti, lai uzglabātu krājumus vienotā veidā, lai palīdzētu uzņēmuma noliktavas vadībai sasniegt mehanizāciju un automatizāciju. Kādas ir tīkla virsējo plastmasas paletes īpašās funkcijas noliktavas vadībā?

2 

1. Noliktavas vadībā vieglās plastmasas palešu izmantošana preču kaudzei var palielināt krājumu izmantošanas līmeni, tādējādi ietaupot noliktavas telpas izmantošanu un uzlabojot noliktavas telpas resursu izmantošanas efektivitāti.

 

2. Eksporta plastmasas palešu izmantošanu noliktavā var pārvaldīt ar vieglām nestabilām plastmasas paletēm kā vienību, kas atvieglo noliktavas inventarizāciju un apsaimniekošanu, samazina kļūdas un uzlabo noliktavas noliktavas efektivitāti.

 

3. Ja noliktavas operācijās tiek izmantotas vieglas plastmasas paletes, tās var labāk uzlabot darba efektivitāti, ietaupīt cilvēkresursus un samazināt krājumu izmaksas.

 

4. Kad preces pārvadā pēc kārtas, ekonomisku plastmasas paliktņu izmantošana var būt ērtāk, lai sasniegtu un paātrinātu visa ražošanas plāna īstenošanu un pabeigšanu.


Pāri: Rūpniecisko plastmasas palešu slodze ir saistīta ar šiem faktoriem

Nākamo: Stackable plastmasas kastes nodrošina plašāku noliktavas pārvaldības plānošanu

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;