[[TitleIndustry]]

Plastmasas palešu loma loģistikā

Date:Jul 10, 2019

Paletēm ir liela nozīme mūsdienu loģistikas sistēmās. Racionāla palešu izmantošana un konsekventa palešu operāciju ieviešana ir svarīgi loģistikas un piegādes ķēžu savienošanas, vienmērīguma un savienotības nodrošināšanas līdzekļi, un tie ir arī galvenie faktori, kas ļauj ievērojami uzlabot loģistikas efektivitāti un ievērojami samazināt izmaksas, tāpēc palešu rūpniecības attīstība ir svarīga loģistikas modernizācijas sastāvdaļa.


Kā paplāšu saimes uzlecošā zvaigzne - vai plastmasas paplātes var uzņemties šo atbildību? Pēdējos gados, attīstoties ekonomikai, Ķīnas loģistikas nozare turpina uzkarst, un gada vidējais pieauguma temps pārsniedz 15%.


Daži eksperti prognozē, ka dažos nākamajos gados Ķīnas loģistikas tirgus pieauguma temps saglabāsies vidēji gadā - 20%. Loģistikas efektivitātes uzlabošanu un izmaksu samazināšanu nevar atdalīt no paletēm. Produkts no brīža, kad viņš aizgāja no ražošanas līnijas, tas un paletes ir izveidojuši neizskaidrojamas attiecības, transportēšanu, noliktavu glabāšanu, pārkraušanu, iesaiņošanu, apriti, visu šo loģistikas saišu izplatīšanu, ja nav paletes, tērēt vairākas reizes, desmitiem reizes laiks un darbs.


Vēl svarīgāk ir tas, ka loģistikas sistēma, kas darbojas ar kravas objektu, atrodas dažādās formās un izmēros, tikai preces formas tērpa specifikācijās ar noteiktu kravas vienības tilpuma formu, ir iespējams sasniegt mehanizāciju, automatizāciju un patiesi sasniegt mērķis samazināt izmaksas un uzlabot efektivitāti. Var teikt, ka palete ir visu saišu loģistika, nodrošinot pamatiekārtu nemanāmu dokstaciju, ja par paletes trūkumu, mūsdienu loģistikas nozares integrāciju, standartizāciju un ātru reaģēšanu nav iespējams runāt.


Pāri: Plastmasas paplātēm jābūt balstītām uz metodi, kas novietota atbilstoši izmantotajai videi

Nākamo: Plastmasas palešu ražošanas nozares statuss

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;