[[TitleIndustry]]

Plastmasas paliktņu tendences

Date:Jun 25, 2019

Ķīnas loģistikas nozare strauji aug, pieaugot ar vidējo gada ātrumu vairāk nekā 15%. Eksperti paredz, ka dažos nākamajos gados Ķīnas loģistikas tirgū tiks saglabāts vidējais gada pieauguma temps 20% apmērā, papildu palešu ikgadējais izmantojums pārsniegs 20 miljonus vienību, "augsta efektivitāte, energoefektivitāte, vides aizsardzība, zemas izmaksas" ir galvenās loģistikas nozares īpašības nākotnē.


Šī ir gan attīstības iespēja vienreiz dzīvē, gan milzīgs izaicinājums novēloti startējošajai plastmasas palešu ražošanas nozarei. Ilgu laiku Ķīnas loģistikas nozarē izmantotie paliktņi galvenokārt ir koka, kas veido 90% no kopējā palešu skaita Ķīnā. Tomēr, palielinoties vides spiedienam, dzelzceļa transporta aizliegumiem attiecībā uz koka paliktņiem, Eiropai, Amerikas Savienotajām Valstīm, Japānai un citām valstīm attiecībā uz importētajiem koksnes iepakojumiem (ieskaitot koka paliktņus), kas ir tuvu stingrajām fumigācijas un pārbaudes un karantīnas prasībām, ir bijis milzīgs ietekme uz pieprasījumu pēc koka paliktņiem. Daži eksperti pat apgalvo, ka nākamajos 5 līdz 10 gados Ķīnas koka palešu tirgus daļa samazināsies no 90% līdz mazāk nekā 50%. No vienas puses, loģistikas nozares attīstība, kas virza pieprasījumu pēc paliktņiem, no otras puses, ir koka paliktņi, "galvenā spēka" pieprasījumam ir tendence izgāzties, norādot, ka plastmasas paliktņi saskaras ar milzīgām biznesa iespējām.

Īpaši šajā gadsimtā tikko parādījušies plastmasas koka paliktņi ne tikai sniedz oriģinālas plastmasas paplāšu priekšrocības, bet arī tāpēc, ka tā cena ir tikai divas trešdaļas no tīras plastmasas paplātēm un tiek atbalstīta, attīstības impulss ir ļoti straujš.


Bet, apstiprinot, ka plastmasas palešu rūpniecība saskaras ar milzīgām biznesa iespējām, mums vajadzētu redzēt arī nelabvēlīgos faktorus, kas ierobežo Ķīnas palešu rūpniecības veselīgu attīstību. Pirmais ir vienotu standartu trūkums paletēm, apgrūtinot Ķīnu pēc iespējas ātrāk izveidot "lielas loģistikas" sistēmu. Valsts standarta plastmasas paletēm ir 6 izmēri, un faktiski 30 palešu specifikāciju apritei ir grūti sasniegt nacionālu vai reģionālu palešu transportēšanu un uzglabāšanu, to ir grūti saskaņot ar konteineriem, iekrāvējiem, kā rezultātā preces tiek pārvadātas, lieliem transporta uzņēmumiem, jo tie nevar panākt palešu dalīšanu, nācās nākt klajā ar lielu naudas summu par palešu iegādi.


Tas nemanāmi palielina izmaksu slogu uzņēmumiem, bet arī samazina to entuziasmu izmantot paletes, kuras daudzi mazie un vidējie uzņēmumi nevar atļauties vai vienkārši neizmanto. Otrkārt, plastikāta paliktņu augstā cena tieši ietekmē tā popularizēšanu un pielietojumu. Sintētisko sveķu cenas pēdējos gados turpina pieaugt, izraisot plastikāta paliktņu izmaksu pieaugumu un cenu pieaugumu, lai plastmasas paliktņiem sākotnēji būtu rentabla priekšrocība. Un daži mazi uzņēmumi, lai konkurētu tirgū, no vienas puses, ir daudz cenu pārdevumu, no otras puses, ražošanas procesā ir daudz pārstrādātu materiālu vai liela daļa pievienoto pildvielu, tā ka daudzi viltus plastmasas paliktņi nonāk tirgū, ne tikai izjauc plastmasas paplātes tirgus pasūtījumu, bet arī liek plastmasas paliktņiem saskarties ar kredītu krīzi, plastmasas paplāšu popularizēšanai un izmantošanai un turpmākai attīstībai ir liela negatīva ietekme. Vietējie plaši pazīstamie plastmasas palešu ražošanas uzņēmumi, kuri ir sūdzējušies žurnālistiem par vietējā plastmasas palešu tirgus nesakārtotību un zivju un pūķa sajaukšanu, ir cerējuši paaugstināt plastmasas palešu ražošanas uzņēmumu ienākšanas slieksni, pēc iespējas ātrāk ieviešot stingrus un Vienoti tehniskie standarti palielina viltotu produktu izmeklēšanu un sodīšanu, lai uzturētu normālu kārtību plastmasas palešu tirgū.


Pāri: Kas ir plastmasas palete?

Nākamo: nē

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;