[[TitleIndustry]]

Divi svarīgi iemesli, kāpēc izvēlēties palešu formēšanas paleti

Date:Jan 18, 2020

Tas, vai izpūtēja paletes lielums ir pareizi izvēlēts, tieši ietekmēs veiktspēju. Kad specifikācijas un izmēri nav piemēroti, to nevar normāli izmantot, kas darbībai radīs daudz nelabvēlīgas ietekmes. Tas visiem atgādina, pērkot tos, mums ne tikai jāpievērš uzmanība kvalitātei un jānodrošina tā kvalitāte, bet arī jāpievērš uzmanība labu izvēli izdarīt specifikācijās. Kas attiecas uz to izvēli, vispirms jānoskaidro divi svarīgi iemesli:

nestabila deviņu pēdu vienpusēja trieciena formēšanas palete

Svarīgs pamats 1: palešu preču iepakojuma specifikācijas.

Tā kā to iegādes galvenais mērķis ir atbilstošo preču iekraušana uzglabāšanai un loģistikai. Tāpēc, pērkot, izvēlieties tos atbilstoši iekrauto preču iepakojuma specifikācijām un izvēlieties specifikāciju.


To virsmas laukums jāizmanto pēc iespējas lielākā mērā atbilstoši iekrautās kravas iepakojuma specifikācijām, un jākontrolē kravas smaguma centra augstums.


Kopumā saprātīgs indekss attiecībā uz tām pārvadātajām kravām ir sasniegt 80% no to izmantojamās virsmas, un kravas smaguma centra augstumam nevajadzētu pārsniegt divas trešdaļas no kravas platuma. Saskaņā ar šādiem standartiem izvēlēties preču iepakojuma specifikācijas


Svarīgs 2. pamats: to lieluma daudzpusība.

Izvēloties to specifikācijas, svarīgs aspekts ir arī lieluma daudzpusība, kas ir ļoti svarīgs atlases pamats. Tā kā lietotājiem, cik vien iespējams, labāk izvēlēties starptautiskas standarta palešu specifikācijas, lai atvieglotu apmaiņu un izmantošanu, kas būs drošāk lietojams.

Pērkot tos, jums jākoncentrējas uz šo divu aspektu īpašajām specifikācijām, lai izvēlētos īpašās palešu specifikācijas, lai veicinātu to izvēli.


Pāri: Par plastmasas dzesētāja kastes drošību

Nākamo: Kāpēc izvēlēties plastmasas kasti?

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;