[[TitleIndustry]]

Plastmasas palešu kastes izmantošana un vadīšana darbnīcā

Date:Jun 19, 2020

Plastmasas paliktņu konteineri darbnīcā tiek izmantoti ļoti bieži neatkarīgi no rūpniecības nozares; tad ir daudz produktu, un pārvaldībā būs daudz problēmu. Kā mēs varam efektīvi pārvaldīt šos uzglabāšanas un pārvadāšanas konteinerus? Tā ir liela problēma;

Solid Collapsible Plastic Bulk Container

1. Visās darbnīcās jānoorganizē pilna laika personāls, lai pārvaldītu iepakojuma apgrozījumu. Pareizai uzglabāšanai ir jāizveido īpašas uzglabāšanas vietas, tās jāšķiro un jāsakrauj centralizēti, kā arī jāšķiro dažādu piegādātāju vai darbnīcu plastmasas trauki. glabāšana.

2. Plastmasas aprites kaste nedrīkst būt bojāta, tā jālabo un savlaicīgi jākārto, lai izvairītos no palielināta bojājuma un pārmērīgiem bojājumiem. Plastmasas konteineri, kurus nevar labot un noņemt, tiek savlaicīgi noņemti no vietas.

3. Saskaņā ar" principu: kurš to izmanto, kurš ir atbildīgs par" iepakojuma apgrozījums tiek vienmērīgi iztīrīts un pārstrādāts katrā lietošanas nodaļā atbilstoši laikam (katras nodaļas izlases veidā sakārtots), un ar to saistītā lietošanas nodaļa jānodrošina aktīva sadarbība.

4. Uzņēmumam piederošiem iepakojuma apgrozījuma materiāliem katrai darbnīcai būtu jāpiešķir prioritāte vecu plastmasas apgrozījuma kastu izmantošanai, un apgrozījuma aprīkojuma izmantošanai augšupējās vienības, pēc tam, kad darbnīca ir sakārtojusi un sakārtojusi inventāru, tā ir jāatdod atpakaļ. laicīgi uz atbilstošo darbnīcu un sadalot atbilstoši darbnīcai Plastmasas apgrozības kārbu kraušanas laukums ir jānodod un jāsakrauj, lai izvairītos no plastmasas grozāmu kārbu sakraušanas visur vai nejauši, tādējādi samazinot rotējošo ierīču bojājumus.


Pāri: Kā izvēlēties saliekamo palešu kasti, kas jums ir nepieciešama?

Nākamo: Kāda veida ražošana parasti ir piemērota pp materiālam pievienots vāks plastmasas uzglabāšanas konteineri?

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;