[[TitleIndustry]]

Kāda ir atšķirība starp nozarei kvalificētiem uzglabāšanas konteineriem un parastajiem kvalificētiem uzglabāšanas konteineriem?

Date:Sep 17, 2020

Kāda ir atšķirība starp nozarei kvalificētiem uzglabāšanas konteineriem un parastajiem kvalificētiem uzglabāšanas konteineriem?Kvalificēti uzglabāšanas konteineri tiek izmantoti visās dzīves jomās. Lai regulētu nozares lietošanas un elastīgās iekšējā apgrozījuma prasības, nozares labākie uzglabāšanas konteineri. Dažādās nozarēs izmantoto pārtikas uzglabāšanas konteineru specifikācijas Atšķirībā no struktūras nozares plastmasas uzglabāšanas tu nodalījumu prasības tiek ņemtas vērā, pamatojoties uz nozares standartizāciju un praktiskumu.


Parastās kvalificētās uzglabāšanas konteineri ir kraušanas uzglabāšanas konteineri pelējuma izstrādājusi un ražo attīstības ražotāji saskaņā ar savu tirgus pieredzi un tirgus pieprasījumu. Nozare nav veids, kā ierobežot un izvēlēties izmēru, un ir jāizvēlas atkarībā no lieluma plastmasas uzglabāšanas konteineru ar vāku ražotājiem. Nozares lieljaudas uzglabāšana Tote ir plastmasas uzglabāšanas kaste, ko saskaņā ar nozares prasībām izgatavo noteikta nozare, kas ir piemērota produktu apgrozījumam un visas nozares transportēšanai. Tās lielumu un specifikācijas ir pilnīgi pēc nozares prasībām. Nozares standarta stackable atkārtoti plastmasas konteineri var būt ļoti labs. Izmanto nozare, lai apmierinātu visas nozares vajadzības.

图片1

Piemēram, kvalificētie uzglabāšanas konteineri automobiļu rūpniecībā pieprasa, lai nozares iekšējās daļas tiktu kārtīgi un saprātīgi nodalītas, un būs dažādi izmēri, bet katrs izmērs var būt pretējs viens otram, kas ir ērti paņemt un transportēt. Velosipēdu nozarē, ņemot vērā nozares prasības, ir daudz sīkas detaļas un sastāvdaļas. Ir nepieciešams pieprasīt daļu no kastes ir viegli saskaitīt un veikt. Tādā veidā jāņem vērā kastes izmērs un augstums, kā arī starpsienu skaits. Plastmasas apgrozījuma kastēm pārtikas rūpniecībā ir ļoti augstas prasības attiecībā uz materiāliem, un tām ir jānokārto pārbaudes pārbaudes nodaļā. Plastmasas apgrozījuma kastes nepieciešama gaiša krāsa. Dažiem produktiem ir augsta temperatūra, un jāņem vērā gaisa caurlaidība. Rūpnieciskās maizes kastes tiek izgatavotas no plakanajiem dibeniem.Pāri: Pareiza ligzdojamo&sakrauto palešu izmantošana

Nākamo: Kā izvēlēties saliekamo palešu kasti, kas jums ir nepieciešama?

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;