[[TitleIndustry]]

Kāds ir Ķīnas palešu rūpniecības nozares pašreizējais stāvoklis?

Date:Jul 15, 2019

Paletes galvenokārt tiek sadalītas koka paletēs, plastmasas paletēs, metāla paletēs, papīra paplātēs un kompozītpaletes. No Ķīnas 220 miljoniem palešu koka paliktņi joprojām ir galvenais paplāņu saimes spēks. Priede, kas gadu desmitiem kļuvusi par materiālu, un pieauguša priede var izgatavot tikai 6 standarta paliktņus, ja meža resursi ir ierobežoti, ilgs atjaunošanās cikls un citi apstākļi, koksnes paliktņu attīstības telpa ir ierobežota. Turklāt, palielinoties vides spiedienam, dzelzceļa pārvadājumu aizliegums uz koka paliktņiem, Eiropa, ASV un Japāna un citas valstis uz importētajiem koksnes iepakojumiem (ieskaitot koka paliktņus) izvirza stingras fumigācijas un pārbaudes un karantīnas prasības, kā arī koka paliktņiem ir arvien vairāk ierobežojumu.


Laikā, kad koka paliktņi saskaras ar arvien nopietnākām attīstības grūtībām, plastmasas paliktņi izceļas kā uzlecošā zvaigzne. Plastmasas palešu izstrādei ir bijuši ieguvumi no vairākiem faktoriem, pirmkārt, pašu plastmasas palešu augstākajiem rādītājiem, otrkārt, pastiprinātai mežu izciršanas kontrolei valstī, tā ka koksnes izmaksas ir strauji pieaugušas, apvienojumā ar aizvien stingrākām prasībām attiecībā uz mežu izciršanu. koka paliktņi Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs, stimulējot plastmasas paliktņu izmantošanu, un, otrkārt, augsta palešu apstrādes iekārtu automatizācijas pakāpe, liela izlaide.


3 runners closed top plastic pallet


Elastīgs dizains, lai labāk atbilstu klientu individuālajām vajadzībām. Saskaņā ar ziņojumiem plastmasas paplātes uz PE vai PP kā izejvielām, izmantojot iesmidzināšanu, formēšanu un citus procesus, ir plaši izmantotas mašīnās, elektronikā, pārtikā, medicīnā, ķimikālijās, apģērbā un citās nozarēs. Salīdzinot ar koka paletēm, plastmasas paplātes kopumā ir labas, higiēnas un tīras, viegli noskalojamas un dezinficējamas, lietojot ar gaismu, izturīgu pret koroziju, skābēm, mitrumam necaurlaidīgu, bez pelējuma, triecienizturīgu un tā tālāk, un ilgs kalpošanas laiks, parasti, plastmasas paliktņu kalpošanas laiks ir 5 līdz 7 reizes lielāks nekā koka paliktņu. Turklāt plastmasas paliktņi atbilst vides prasībām, un atkritumu paplātes materiālus var pārstrādāt. Lai arī plastmasas paliktņu cena ir salīdzinoši augsta, lietošanas izmaksas ir zemākas nekā koka paliktņiem. Plastmasas paliktņi ir vispiemērotākā palešu šķirņu veiktspēja.


Pāri: Palešu krava

Nākamo: Plastmasas kastes īpašības

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;