[[TitleIndustry]]

Kāda veida ražošana parasti ir piemērota pp materiālam pievienots vāks plastmasas uzglabāšanas konteineri?

Date:Jun 22, 2020

Pp materiāls, kas piestiprināts vāka plastmasas uzglabāšanas konteineriem (pazīstams arī kā plastmasas uzglabāšanas konteiners ar vāku), parasti ir piemērots lietošanai. Saskaņā ar tās funkciju, ir pārāk daudz vietas, ko var izmantot. Mēs neesam mājās vai ražošanā.

Ir visur. Tas ir ļoti ērti izmantot, jo īpaši produktu pārkraušanai un transportēšanai. Tas ietaupa laiku un naudu, kad preces tiek nodotas. Kā par kvalitāti pp materiāla plastmasas kaste uzglabāšanas kastes,tas tiešām ir ļoti labs, galvenokārt nosaka tās materiālo veiktspēju, tad kāpēc ir tik daudz patērētāju draugiem, kuri ir kodēšanas nopirkt pp materiālu apgrozījuma kastē.

图片1

Pp materiāla plastmasas uzglabāšanas konteiners ir tik labas kvalitātes, un ir plašs izmantošanas, un cena ir pieejama, salīdzinot ar citiem materiāliem. Kur ir pp materiālu apgrozījuma kaste galā?

Pp materiālu apgrozījums kastē tirgus ir ļoti nobriedis, ir daudzi lielie ražotāji ražo pp materiālu apgrozījuma kastes, kvalitāte ir paciešama, un cena ir arī pieejamas.

PP inženieru plastmasas zinātniskais nosaukums ir polipropilēns. Tas ir vēl viens lielisks seuzu šķirnes izstrādāta pēc neilona. Tas ir lineārs polimērs ar augstu blīvumu, bez sānu ķēdēm un augstu kristalitāti. Tā ir lieliska visaptveroša īpašības. PP ir laba izturība pret šķīdinātājiem, eļļām, vājām skābēm un sārmiem. POM ir augsta cietība un stingrība, augsta šļūdes pretestība un stresa relaksācijas spējas, lieliska nodilumizturība, pašvilkmeņu un nogurums, kas nav salīdzināms ar citām inženieru plastmasām.

Ja tase, kas izgatavota no polipropilēna, nav toksiska, apstrādes temperatūra (°C) ražošanas laikā ir 180-240. Tātad verdoša ūdens netiks sadalīt to uz leju.Pāri: Plastmasas palešu kastes izmantošana un vadīšana darbnīcā

Nākamo: Kā maksimāli izmantot plastikāta palešu tvertni

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;