Plastmasas paliktņu galveno īpašību analīze Ķīnā

Plastmasas paliktņu galveno īpašību analīze Ķīnā

Date:May 20, 2019

1, plastmasas paliktņi var efektīvi novērst preču iekraušanu un izkraušanu.

Transportēšanas iekraušanas un izkraušanas procesā iekrāvēja kratīšanas laikā citas preces, kas iekrautas ar paletēm, var viegli izkliedēt, un plastmasas palešu unikālais lieces spēks var būt ļoti labs, lai izvairītos no šīs problēmas.


2, plastmasas paplāšu liekšanai ir jāpievērš uzmanība. Plastmasas paliktņiem, kas novietoti uz transporta plauktiem, būs noteikta lieces pakāpe, un lieces pakāpe turpinās padziļināties, bet plastmasas paliktņiem automātiskajā noliktavā, ja saliekuma atjautība nedrīkst pārsniegt vienu centimetru plastmasas paliktņa, ir lieliska triecienizturība, un ļoti ilgs kalpošanas laiks. Plastmasas paplātes ietekmē trieciens, trieciens tiek amortizēts, samazinot trieciena spēku.

Plastmasas paplātes ir īpaši izturīgas pret triecieniem un nodilumizturību, kas arī nodrošina ilgāku kalpošanas laiku.


3, ērtāk izmantot plastmasas paplātes. Plastmasas paliktņi ir vieglāki nekā parastās metāla paplātes, koka paliktņi utt., Tāpēc plastmasas paliktņu pārvietošana ir darbietilpīgāka. Un plastmasas paliktņi, lai panāktu standartizētu ražošanu, ērtāk lietojami iekraušanas un izkraušanas tehnikas pārvietošanai. Un plastmasas paplātēs neparādīsies naglas, uzlocīšana, apstrādes process neradīs nevajadzīgu kaitējumu personālam, ir jāpievērš uzmanība labākam plastmasas paplātes liekšanas drošumam un drošībai. Plastmasas paletes tiek novietotas transporta plauktos, un tām būs lieces pakāpe un lieces pakāpe, bet plastmasas paliktņi nedrīkst saliekties vairāk par vienu centimetru automātiskajā noliktavā, ja tie parādās.


Pāri: Kā vasarā uzglabāt tukšgaitas plastmasas paplātes

Nākamo: Plastmasas paliktņu cenu veidošanas principi

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;