Plastmasas paliktņu faktiskā izmēra kļūdas iemeslu analīze

Plastmasas paliktņu faktiskā izmēra kļūdas iemeslu analīze

Date:Jul 20, 2019

1, plastmasas paplātes mašīnas parametru iestatīšana: palieliniet iesmidzināšanas spiedienu, spiediena aizsardzības spiedienu, pagariniet iesmidzināšanas laiku. Attiecībā uz lielo aktīvo plastmasu augsta spiediena rezultātā izveidosies lidmašīna, lai sabrukšanas bedrē būtu pareizi jāsamazina materiāla temperatūra, jāsamazina mucas priekšējās daļas un sprauslas temperatūra, lai samazinātu kušanas tilpuma izmaiņas dobumā auksti ciets.


2, plastmasas paplātes iesmidzināšanas veidnes dizains: veidne, lai pielāgotu ieplūdes uzpildes ātrumu, vislabākā simetriskā ieplūdes atvere. Pelējuma galvenajai daļai jābūt efektīvi izveidotai dzesēšanas ūdensceļā, lai nodrošinātu, ka pelējuma dzesēšanas nobīdes novēršana vai saraušanās samazināšana nodrošina labu efektu. Visai veidnei jābūt bez mizām, tai jābūt ar pelējuma blīvējumu, tā var piepildīt augstu spiedienu, lielu ātrumu, ar mazu viskozitāti.


9 feet open top single faced plastic pallet


3, plastmasas palešu ražošanas mašīnas un aprīkojums: iesmidzināšanas formēšanas mašīnas skrūves vai virzulis nopietni valkā, trūkst padeves, iesmidzināšanas un spiediena aizsardzības, kad izkausē krampju noplūde, samazina uzpildes spiedienu un materiāla daudzumu, veidojas kausējuma trūkums. Tas ir, lai palielinātu injekcijas laiku, palielinātu pārāk daudz injekcijas laika, veidosies nevienmērīga plastmasas dzesēšana.


4, plastmasas paplātes mašīnas padeves caurums: sprauslas caurums ir pārāk liels vai pārāk mazs. Pārāk mazs ir viegli iespraužams materiāla kanālā, pārāk liels, lai šaušanas spēks būtu mazs, pelējuma uzbrukums ir grūts.


5, plastmasas paplātes ražošanas izejvielas: izejvielas ir pārāk mīkstas un viegli sasitamas, efektīvs veids ir pievienot noteiktu daudzumu dažādu taukos šķīstošu materiālu, kad plastmasas paplātes izejvielu attiecība paātrina kristalizāciju


Pāri: Plastmasas paliktņu cenu veidošanas principi

Nākamo: Atšķirības starp diviem plastmasas paliktņa materiāliem

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;