Saliekamie kastes, kurām jāpievērš uzmanība loģistikas pārvadājumos

Saliekamie kastes, kurām jāpievērš uzmanība loģistikas pārvadājumos

Date:Sep 16, 2019

Loģistikas pārvadājumos ir divu veidu saliekamo kastu pārvadāšana, viena ir vienkāršu saliekamo redeļu pārvadāšana, otra ir preču pārvadāšana ar saliekamām plastmasas kastēm . Neatkarīgi no pārvadāšanas veida, mums jāpievērš uzmanība plastmasas kastu pārvadāšanas apstākļiem un pārvadāšanas laikā neradīsim kaitējumu plastmasas traukiem.

Collapsible Crate

1. Izmantojot preču konteinerus preču pārvadāšanai pārvadāšanai, jāpievērš uzmanība preču svaram, lai tie atbilstu pašu plastmasas konteineru svaram.

2. Ne visas preces var pārvadāt ar plastmasas kastēm. Ja dažas bīstamas kravas pārvadā ar plastmasas kastēm, tās nevar pārvadāt ar plastmasas kastēm.

3. Pārvadājot plastmasas kastes neatkarīgi no tā, vai tās ir vai nav, tās ir jāapvieno un jāaizsargā, lai izvairītos no plastmasas konteineru krišanas.

Ir arī citi jautājumi, kuriem jāpievērš uzmanība plastmasas konteineru pārvadāšanā. Tomēr neatkarīgi no jautājumiem, kuriem jāpievērš uzmanība, tā ir sava veida plastmasas konteineru un transporta preču aizsardzība. Tas ir, loģistikas pārvadājumos šīs metodes ir balstītas uz šo aspektu.


Pāri: No PP izgatavota sakraujamas plastmasas kastes raksturojums

Nākamo: Uzglabāšanas plastmasas konteiners - kā uzlabot noliktavas vadības personāla kvalitāti

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;