Četri veidi, kā samazināt plastmasas paliktņu ražošanas izmaksas

Četri veidi, kā samazināt plastmasas paliktņu ražošanas izmaksas

Date:Jun 30, 2019

1, plastmasas palešu ražotājiem vajadzētu pēc iespējas vairāk bagātināt savu produktu līniju, izpētot lielu plastmasas paliktņu izstrādājumu izmantošanu tirgū, lai saglabātu noteiktu krājumu tirgus pieprasījuma apmierināšanai.


2, standartizētu plastmasas palešu izstrādājumu dizains, lai apmierinātu klientu vajadzības. Standartizējot dizainu, tiek nopirktas mazāk izejvielas, kas samazina izmaksas. Tajā pašā laikā tas arī ļauj diferencēt produktu, produktu var pielāgot atbilstoši klientu īpašajām vajadzībām. Tādā veidā mēs varam apmierināt klientu vajadzības, vienlaikus samazinot izmaksas.


3, pastāv šāda parādība, bieži vien daudzi plastmasas palešu ražotāji, veicot mazāku pircēju pirkumu, nepievērš pietiekamu uzmanību, patiesībā šiem klientiem pirmais iepirkums var būt provizorisks mēģinājums, ja sadarbības panākumu būs daudz. pasūtījumu, lai plastmasas palešu ražotāji nestu milzīgu peļņu, tāpēc pievērstu uzmanību katra klienta pieprasījuma vajadzībām.


4, plastmasas paplātes pelējuma izvietošanas centra izveide, kas ir arī ļoti svarīga saikne, ir daudz plastmasas palešu ražošanas uzņēmumu, kas ir vairāk koncentrēti, izmantojot pelējuma izsaukumu vai īri, dīkstāves veidņu tirdzniecībai vai īrei, var samazināt pašizmaksas -attīstības veidne, klientiem pēc pasūtījuma izgatavoti īpaši plastmasas paplātes izstrādājumi, Īres veidņu ražošana var nodrošināt uzņēmumus ar nelielu sākotnējo pasūtījumu risku.


Pāri: Kā notīrīt acu plastmasas paplāti ar netīrumiem

Nākamo: Cik daudz var būt divpusējo plastmasas paliktņu maksimālais svars

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;