Kā mēs Kārtot plastmasas kastes

Kā mēs Kārtot plastmasas kastes

Date:Jun 22, 2020

Plastmasas konteineru var iedalīt:

1Standarta apgrozījuma lodziņš, šāda veida apgrozījuma kaste ir visizplatītākā kraujamā loģistikas apgrozījuma kaste, vai tai ir atbilstošs lodziņa vāks vai nav lodziņa vāka, tas neietekmēs lielāko un apakšējo divu vai vairāku kastu elastīgo kraušanu.

2 Dislokācijas stils plastmasas kaste, apvienojot standarta plastmasas redeļu un slīpās plastmasas redeļu kastes priekšrocības, ne tikai var realizēt elastīgu kraušanu vairākās kastēs, bet arī var realizēt kopumu tukšas kastes bez palīdzību citu papildu piederumi Kraušanas var arī samazināt uzglabāšanas apjomu tukšas kastes un turp un atpakaļ izmaksas loģistikas apgrozījumu.

3 Slīpi ievietota plastmasas tote kaste (var aprīkot ar ieliektiem tipa inversijas kārbas vāku, ko izmanto, kad kastes ir sakrautas) Šāda veida tote kastes īpašības ir tādas, ka tā var samazināt uzglabāšanas apjomu, kad kaste ir tukša, kas ir ērti loģistikas apgrozījuma izmaksām turp un atpakaļ. Ņemiet vērā, ka, ja jūs izmantojat šo plastmasas apgrozījuma kastē augšējā un apakšējā divas kastes vai vairākas kastes, kad korpuss ir sakrautas, atbilstošakaste segums ir jāizmanto vienlaicīgi, lai sasniegtu kraušanas


Pāri: Plastmasas dārzeņu kastes ražošanas materiālu kopsavilkums

Nākamo: Izvēloties pareizo speciālo paleti drukas rūpniecības izmērā, jāņem vērā daudzas situācijas

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;