Cik daudz var būt divpusējo plastmasas paliktņu maksimālais svars

Cik daudz var būt divpusējo plastmasas paliktņu maksimālais svars

Date:Jul 31, 2019

1, Divpusējās plastmasas paplātes saskaņā ar formēšanas procesu var iedalīt iesmidzināšanas formēšanas apstrādes divpusējās plastmasas paplātēs un pūtēju formēšanas apstrādes divpusējās plastmasas paplātēs. Injekcijas formēšanas formas abpusējās plastmasas paplātes tiek sadalītas divpusējās acs plastmasas paplātes un divpusējās plakanās plastmasas paplātēs.


Tā kā vietējie plastmasas paplāšu ražotāji izmantoja pārstrādes procesu iesmidzināšanas liešanas procesā, tāpēc parasti divpusējā plastmasas tekne attiecas uz divpusēju plastmasas paplāšu iesmidzināšanu.


2, Plastmasas paplātes ir sadalītas: divpusējā struktūrā, vienpusējā Sičuaņas vārdu struktūrā, vienpusējā lauka vārdu struktūrā, vienpusējā deviņu pēdu struktūrā, deviņu pēdu kaudzes gaismas struktūrā. Divpusējām plastmasas paplātēm ir vislielākā nesošā izturība uz paletēm ar visām konstrukcijām, parasti ar līdz 1,5 tonnām kustīgu plastmasas palešu un līdz 6,0 tonnām statiskās slodzes izturības. Šo nesošo standartu var izmantot lielākajā daļā noliktavu vides.


heavy duty 6 runners grid top plastic pallet


3, nepārtraukti uzlabojot klientu prasības attiecībā uz plastmasas paletēm un plastmasas palešu ražošanas procesa progresēšanu un iesmidzināšanas veidņu uzlabošanu, tika ieviestas dažas lielas specifikācijas, augstas izturības augstas stiprības iebūvētās tērauda cauruļu plastmasas paplātes un uzlabots pūtēju formēšanas apstrādes process. turpina parādīties plastmasas paliktņi. Kopējā ķīmiskajā rūpniecībā, lopbarības, mēslošanas nozarē, sakarā ar produktu iesaiņojumu ir lielāks, mazas plastmasas paplāšu specifikācijas nav piemērotas, pagalma preces, kas pakļautas vispārējām palešu pārvadāšanas prasībām, parastie plastmasas paliktņu modeļi nevar atbilst šī prasība. Runhao divpusējās režģa 1614 plastmasas paplāte (SW-1614), lai atrisinātu šo problēmu, plastmasas plātnes 1614 sērijas specifikāciju divpusējā struktūra: 1600 x 1400 x 150, paplātē var iebūvēt astoņas tērauda caurules, kas var uzlabot pārvadājot plastmasas paliktņus, uzlabojiet kravu. Iebūvētu tērauda cauruļu gadījumā plastmasas paliktņu svars teorētiski var būt līdz 2000 kg kustīgas kravas un līdz 8000 kg statiskas slodzes gadījumā. Var izmantot visu veidu ķīmiskajiem produktiem, mēslošanas līdzekļiem, lopbarības un citām nozarēm un lietojumiem.


Pāri: Četri veidi, kā samazināt plastmasas paliktņu ražošanas izmaksas

Nākamo: nē

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;