Kā izvēlēties pievienotu vāka konteineru

Kā izvēlēties pievienotu vāka konteineru

Date:Dec 09, 2019

1.Atlasiet pievienoto vāku trauku no dažādiem materiāliem atbilstoši lietošanas videi:

Temperatūra: tiem ar dažādiem materiāliem ir normālas darbības temperatūras diapazoni. Dažādas lietošanas temperatūras tieši ietekmēs materiālu izvēli to ražošanai. Piemēram, to lietošanas temperatūra ir jākontrolē -25 ° C-40 ° C temperatūrā.

Lietošanas vides tīrība: Jāņem vērā to radītā piesārņojuma pakāpe ar lietošanas vidi. Ļoti piesārņotai videi ir jāizvēlas produkts, kas ir izturīgs pret piesārņojumu un viegli tīrāms.

Īpašās prasības to pārvadāšanai paredzētajam materiālam: Dažreiz to pārvadājamās preces ir kodīgas vai pārvadājamajām precēm ir vajadzīga augsta paletes tīrība. Šajā laikā viņiem ir nepieciešama spēcīga izturība pret koroziju.

nestabila kustīga plastmasas kaste ar vāku

2.Izvēlieties dažādu materiālu apgrozījuma grozu atbilstoši to īpašajam mērķim:

Neatkarīgi no tā, vai tās tiek izmantotas plauktā: tām, ko izmantojat plauktu kraušanai, jābūt ar stingru stingrību, tām nav viegli deformēties un tām ir liela dinamiskā slodze.

To lieluma izvēle: Viņiem ir tieša saistība ar apstrādājamo produktu, konteineru, plauktu, transporta līdzekļa kravas platformu un pārvietošanās iespējām. To lielums ir pamats citu piecu vai sešu iekārtu specifikāciju izskatīšanai. Jo īpaši, lai izveidotu efektīvu publisko sistēmu, ir jāizmanto vienots specifikāciju apgrozījuma grozs. To standartizācija ir priekšnoteikums to konsekventai darbībai.


Pāri: Plauktu glabāšanas detaļu tvertne, kas lieliski piemērota plauktam

Nākamo: Piesardzības pasākumi, pārvadājot preces plastmasas konteinerā

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;