Kurās rūpniecības nozarēs tiek izmantotas nederīgas plastmasas paletes?

Kurās rūpniecības nozarēs tiek izmantotas nederīgas plastmasas paletes?

Date:Sep 25, 2019

Nestable plastmasas paliktņus galvenokārt izmanto ķīmiskajā, naftas ķīmijas, pārtikas, ūdens produktu, barības, elektrisko ierīču, ēdināšanas, trīsdimensiju uzglabāšanas, loģistikas un citās nozarēs. Četru veidu iekļūšana, ērti lietojama, ilgs kalpošanas laiks, pārstrādājams, viegli iekrāvējs, hidrauliskie palešu ratiņi un citas transporta preces.

nestable plastic pallet

Tie ir piemēroti arī visu veidu kravas automašīnām, ērti konteineru un materiālu pārvadāšanai ar pretslīdes gumiju, lai nodrošinātu, ka transportēšanas un transportēšanas laikā materiāli neslīd. Plastmasas paliktņi ir piemēroti ne tikai kraušanai noliktavās, bet arī visu veidu plauktiem. Tie ir droši, pret kukaiņiem un kodes necaurlaidīgi, un tos nav nepieciešams salabot.


Pārstrādājamo plastmasas paliktņu izmantošanas izmaksas ir par 10% zemākas nekā vienreizlietojamu koka palešu iegādei. Nebūs kukaiņu kodumu vai korozijas. Turklāt uzņēmums var izmantot arī lieliskus plastmasas paliktņus, lai uzlabotu preču drošību, izvēlētos iepakojuma aprites veidu, lai uzlabotu uzņēmuma vides tēlu un sociālo atbildību.


Turklāt nestabilu plastmasas paliktņu izmantošana preču pārkraušanā ievērojami saīsina darba laiku, saīsina piegādes laiku un samazina pārvadājuma likmi.


Pāri: Piesardzības pasākumi, pārvadājot preces plastmasas konteinerā

Nākamo: No PP izgatavota sakraujamas plastmasas kastes raksturojums

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;