Plastmasas paliktņu cenu veidošanas principi

Plastmasas paliktņu cenu veidošanas principi

Date:Jul 05, 2019

1, klienta pieprasījuma izmantošana no dažādiem faktoriem, plastmasas palešu ražotāju cenu iestatījumus atbilstoši plastmasas paliktņu veiktspējai, lai noteiktu. Piemēram, plastmasas palešu kravas svars, jaunu materiālu ražošana, laba izturība, kā arī nav trausla, augsta / zema temperatūra, lieliska veiktspēja, lielisks iekšējais ķīmiskais raksturojums, var izturēt dažādus ķīmiskos produktus un citus elementus, daži plastmasas paplātes ir salīdzinoši augstas cenas, daži plastmasas paliktņi, kas nepieciešami izmantošanai ķīmiskajā rūpniecībā, ir nepieciešams, lai plastmasas paliktņiem jābūt izturīgiem pret koroziju, tiem jābūt izcilām pret skābi un bāzi izturīgām īpašībām utt. Tā rezultātā citās valstīs izmantojamo plastmasas paliktņu cena arī nozares ir augstākas.


2, ne visiem plastmasas paliktņiem ir augstas cenas, piemēram: vienreizējs plastmasas palešu eksports, ņemot vērā eksporta uzņēmumu izmaksas un citus faktorus, ja cena ir pārāk augsta, arī eksporta uzņēmumus ir grūti pieņemt , ir vienreizējs lietojums. Uzticēšanās plastmasas palešu tirgus pārskatatbildības likmei gadu no gada palielinājās, masveida produkcijas cenas, protams, pakāpeniski samazināsies.


3, plastmasas paliktņi saskaņā ar valsts standartu 1200 x 1000mm, kopolimēra PP jaunu materiālu izmantošana, salīdzinot ar tradicionālajiem koka paliktņiem, plastmasas paliktņi ir ne tikai izturīgāki, bet arī var novērst kaitēkļu koroziju, var samazināt pakāpi preču piesārņojums, kas piemērojams medikamentiem, ķīmiskām vielām un citiem īpašiem pārvadājumiem. Paletei piemērotā temperatūras diapazons var būt no -20 C līdz 60 grādiem C, ko var piemērot arī pārvadāšanai ar aukstu ķēdi zemā temperatūrā.


Pāri: Plastmasas paliktņu galveno īpašību analīze Ķīnā

Nākamo: Plastmasas paliktņu faktiskā izmēra kļūdas iemeslu analīze

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;