Problēmas Ķīnas palešu rūpniecībā

Problēmas Ķīnas palešu rūpniecībā

Date:May 01, 2019

Lietojot atpakaļ, nevar pilnībā izmantot paplātes priekšrocības. Palete pati par sevi ir sava veida apvienots loģistikas aparāts, kas izveidots sadarbībai ar augstas efektivitātes loģistiku, un var teikt, ka palete ir savienojuma punkts, kas iet cauri visiem mūsdienu loģistikas sistēmas aspektiem.


Bet mūsu faktiskajā izmantošanā specifikāciju dēļ nav vienveidīgas, kā rezultātā paliktņus nevar izmantot loģistikas operāciju ķēdes apritē, tikai tikai uzņēmumā. Izmantojot ierobežojumu palešu apgrozījuma režīmu, cirkulācijas procesa izmaksas ir pārāk augstas.


No pētījuma var secināt, ka lielākais vairums uzņēmumu palešu atrodas iekšējā apgrozījumā, tāpēc uzņēmuma produkti pēc vairākām roku apstrādes un apstrādes, ievērojami samazinot darba efektivitāti, attiecīgi palielināja produktu aprites izmaksas, tādējādi produktu konkurētspējas samazināšana tirgū. Grūti atbilst starptautiskajām specifikācijām. Pašreizējo palešu specifikāciju dēļ standarti nav vienoti, tāpēc Ķīnas palešu izmantošanu nevar saskaņot ar starptautiskā transporta aprīkojumu, piemēram, starptautiskiem konteineriem. Lai pielāgotos attiecīgajiem starptautiskajiem transporta veidiem, uzņēmumiem jāpasūta palešu ražošanas uzņēmumi, kuru uzņēmuma apgrozījuma specifikācijas neatbilst paletēm, tādējādi palielinot uzņēmumu eksporta izmaksas, samazinot produktu starptautisko konkurētspēju.


Pāri: Kas jāzina par plastmasas palešu izvēli

Nākamo: Plastmasas paliktņus nevar iegādāties tikai par cenu un izstrādājuma svaru

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;