Plauktu glabāšanas detaļu tvertne, kas lieliski piemērota plauktam

Plauktu glabāšanas detaļu tvertne, kas lieliski piemērota plauktam

Date:Dec 11, 2019

Kāpēc pēc plaukta iegādes ir grūti atrast atbilstošo plauktu uzglabāšanas daļu tvertni? Kādi ir esošo punktu sāpju punkti? Mūsu uzņēmums daudzus gadus ir apņēmies veikt pētījumus šajā jomā. Tas ir labi atrisinājis problēmu.


Pirms lielākās problēmas ar to un plauktu kombināciju bija tā, ka bija grūti saskaņot trīs garuma, platuma un dziļuma dimensijas.

blob


Parasto plauktu iekšējais diametrs ir 1800 mm, 2000 tilpumu, un dziļums ir 500 mm, 600 mm. Tomēr vairums tirgū esošo detaļu tvertņu atbilst Eiropas standartiem, un ir grūti pilnībā izmantot plauktu platumu, dziļumu un augstumu.


Plaukti atkritumu tvertnēm ir izstrādāti stingri saskaņā ar parasto plauktu moduli un ir ļoti standartizēti. Platums ir 100 mm, 200 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, bet dziļums ir 150 mm un 200 mm. Plaša, dziļa un augstuma virzieni var lieliski izmantot plauktu vietu bez spraugām. Tajā pašā laikā tai ir piekārtas glabāšanas funkcija. Tas var veidot "atvilktņu tipa" glabāšanas vienību ar plauktu, lai sasniegtu pēc iespējas vairāk cilvēku-mašīnu, Visblīvākā krātuve.


Pāri: Kāpēc labāk izvēlēties saliekamo kasti nekā kartona kasti?

Nākamo: Kā izvēlēties pievienotu vāka konteineru

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;