Loma saliekamās kastes transportēšanas automobiļu ražošanā

Loma saliekamās kastes transportēšanas automobiļu ražošanā

Date:Sep 27, 2020

Saliekamās kastes loma autobūļu ražošanāSavākšanas procesā saliekamā kaste, ko izmanto loģistikas bizness, ir viens no svarīgākajiem loģistikas aprīkojuma, un tas ir arī apļveida savākšanas modeļa pamats un priekšnoteikums. Lai gan joprojām ir ievērojams skaits detaļu piegādātāju, kas izmanto kartona kā standarta iepakojumu, ar nepārtrauktu loģistikas modeļa attīstību attiecībā uz detaļām, kas ienāk rūpnīcā, pārstrādājamas salokāmas kastes izmantošana ir kļuvusi par pirmo izvēli automobiļu ražotājiem un loģistikas pakalpojumu sniedzējiem. Plastmasas apgrozījuma kastes priekšrocības auto detaļu loģistikas pusē.

Pašlaik saliekamās kastes parasti ir izgatavotas no augstas ietekmes stipruma HDPE (zema spiediena augsta blīvuma polietilēna) un polipropilēna (polipropilēna) kā izejvielas. Šo saliekamo atkritumu ietilpības izmantošanas galvenais mērķis ir optimizēt automobiļu piegādes ķēdes loģistikas efektivitāti. Sasniedzamie mērķi ietver resursu taupīšanu un efektīvu izmantošanu, izvairoties no vienreizlietojamā iepakojuma un iekšējo materiālu atkritumiem lietošanas laikā; standartizēts dizains Uzlabota transportēšanas efektivitāte, uzglabāšanas efektivitāte un pārkraušanas efektivitāte; produkta konstrukcijā pilnībā ņemtas vērā ergonomikas vajadzības, un darbība ir ērtāka; iebūvētais pašbloķējošs dizains nodrošina izturīgo plastmasas salokāmo komunālo kastu drošību transportēšanas laikā; autobūves nozarē tā ir sasniegusi nulles punktu. komponentu ielādes un iztukšošanas pieprasījums; augstas kvalitātes iepakojums nodrošina komponentu loģistikas kvalitāti un samazina loģistikas zudumus; samazina visas piegādes ķēdes uzglabāšanas un inventarizācijas telpu, uzlabo piegādes ķēdes efektivitāti un palielina visas piegādes ķēdes cieto sienu kraujamos konteinerus. Konteineru piegādes elastība nodrošina garantiju dažādu resursu sadalei reģionālajā loģistikā; stingra plastmasas konteineru ražotāju pārbaude un kontrole nodrošina plastmasas konteineru kvalitātes uzticamību un stabilitāti.图片1

Arī no vadības viedokļa, standartizētas saliekamās kastes nodrošina iespēju attīstīt locīšanas kaste valsts sistēmas (apvienošanas sistēma). Profesionāli trešo pušu loģistikas uzņēmumi var nodrošināt saliekamo uzglabāšanas kastu nomu, pārstrādi, tīrīšanu, uzturēšanu un nodošanu metāllūžņos. Virkne visaptverošu pakalpojumu, piemēram, iepirkums, produktu uzlabošana, kā arī pētniecība un izstrāde. No vienas puses, tas samazina automobiļu ražotāju vadības izmaksas saliekamās un kraujamās kastes ziņā, bet arī ietaupa sociālos resursus un samazina sabiedrības kopējās loģistikas izmaksas.


Transportlīdzekļu ražotājiem plaši izmantotas standartizētas saliekamās kastes, kas cirkulē starp to iekšējām noliktavām un montāžas līnijām. Tāpēc pēc tam, kad piegādātāju dažāda veida iepakojuma kastes nonāk noliktavā, tās jāpārsaiņo, lai tās varētu uzglabāt savā iekšējā saliekamajā uzglabāšanas kastē ar vāku. Šāds atkārtots iepakojums ir darbaspēka un laika atkritumi.Pāri: Kā tīrīt lieljaudas plastmasas paletes?

Nākamo: Izturīgs pievienots vāka skurstenis un ligzdu konteiners, ko var izmantot tieši augļu un ikdienas dzīvei

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;