Kādi ir ieguvumi no plastmasas palešu izstrādes nozares standartizācijas

Kādi ir ieguvumi no plastmasas palešu izstrādes nozares standartizācijas

Date:May 30, 2019

1, Plastmasas paliktņu specifikācijas, kas attiecas uz visiem loģistikas apstrādes aspektiem - kravas iepakojuma vienības lielumu, kravas nodalījumiem, konteineru kastēm, plauktu izmēru un iekraušanas un izkraušanas aprīkojuma standarta izmēru. Tāpēc savā ziņā nav paletes lieluma vienveidības, nav ar paletēm saistītu aprīkojumu, aprīkojumu, aprīkojumu, instrumentus un citus serializācijas standartus, var panākt tikai vietējās loģistikas racionalizāciju, grūti panākt vispārējās loģistikas racionalizāciju. Tā rezultātā vienotas palešu specifikācijas var ietaupīt daudz loģistikas izmaksu


2, plastmasas paplātes standartizācija, tās daudzpusība ir spēcīgāka, to var izmantot dažādos uzņēmumos, samazinot preču vairākkārtēju pārsūtīšanu, ja eksporta uzņēmumu vajadzība var sadarboties arī ar starptautiskajām loģistikas noteiktajām kastes lieluma prasībām, var samazināt atkritumu daudzumu vietas kastē.


3, plastmasas paliktņi, lai izstrādātu standartizāciju, var tikt izmantoti kā nozares aprites standarti, var mazināt nozares neskaidrības, palešu ražošanas uzņēmumiem ietaupīt veidņu atvēršanas izmaksas, uzņēmumu lietošanai - ietaupīt aprites izmaksas.

Pāri: Kāds ir plastmasas paplāšu smakas iemesls?

Nākamo: Kā notīrīt acu plastmasas paplāti ar netīrumiem

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;