Kādas ir antistatiskās plastmasas kastes pazīmes

Kādas ir antistatiskās plastmasas kastes pazīmes

Date:Dec 30, 2019

Daudzās loģistikas un transporta jomās ir vajadzīgas antistatiskas plastmasas kastes. Šī izstrādājuma funkcija ir efektīvi atbrīvot dažus elektriskos kodolus uz objekta virsmas, tāpēc to parasti izmanto elektronikas rūpniecībā.

blob

Turklāt šī produkta priekšrocības ir acīmredzamas. Var redzēt, ka, lai arī šis izstrādājums ir izgatavots no plastmasas, tam ir ļoti augsta nodilumizturība un laba izturība. Ja jūs bieži izmantojat šo produktu, jūs varat sasniegt Mitruma un korozijas aizsardzības efekts, kā arī noteikts siltumizolācijas efekts ir ļoti svarīgs dažiem elektroniskajiem izstrādājumiem, tāpēc arvien vairāk cilvēku pievērš uzmanību šim izstrādājumam.

Protams, tagad visiem ir jābūt zināmai izpratnei par viņu īpašībām. Šim izstrādājumam ir arī cits raksturlielumu aspekts, tas ir, tam var būt izturība pret koroziju, mazs svars un tas var būt pārklāts. Pēc izskata mēs arī redzam, ka tas atšķiras no citiem apgrozījuma kārbām, jo ​​ir netoksisks un bez garšas. Tas var atbrīvot no statiskās elektrības uz objekta virsmas, tāpēc nav viegli ģenerēt statisko elektrību.


Pāri: Izvēlieties plastmasas paletes izmēru, lai ņemtu vērā transporta līdzekļu un aprīkojuma lielumu

Nākamo: Kuras nozares ir piemērotas nestandarta plastmasas paliktņiem

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;