Kādas ir galvenās lietas, kurām iepirkšanās laikā jāatrodas plastmasas paliktņiem

Kādas ir galvenās lietas, kurām iepirkšanās laikā jāatrodas plastmasas paliktņiem

Date:Jun 20, 2019

1, lai izvēlētos vienpusējas plastmasas paplātes vai divpusējas plastmasas paplātes, šis jautājums, pirmkārt, ir jāņem vērā no viņu pašu pacēlāja. Ja jūs izmantojat manuālu hidraulisko pacēlāju vai manuālu hidraulisko pacēlāju un mehāniskā iekrāvēja maisījumu, tad jāizmanto vienpusējas plastmasas paletes;


2, nevar akli par cenu un produktu kvalitāti nevar salīdzināt ar plastmasas paliktņu svaru. Vispārīgi runājot, plastmasas paliktņi ir zilā krāsā, kas veicina pārstrādātas plastmasas izmantošanu, bet lietotājiem tas ir ārkārtīgi neizdevīgs. Un nav tā, ka jo smagāks ir svars, jo labāk.


3, plastmasas palešu ieguvei vajadzētu būt "tikai lielai vai ne zemai", tas ir, pērkot plastmasas paliktņus, nominālā krava ir lielāka nekā kravas svara izmantošana, kas var efektīvi uzlabot plastmasas paliktņu kalpošanas laiku, un ietaupīt izmaksas.


4, Lai izvēlētos labu ražotāju: tagad arvien vairāk ražotāju ražo plastmasas paliktņus, neizbēgami būs jaukta parādība - zivis un pūķis. Tāpēc, izvēloties ražotājus, mums vajadzētu izvēlēties vecākus plastmasas paplāšu ražotājus, lai varētu garantēt plastmasas paliktņu kvalitāti un, ja rodas kvalitātes problēmas, tie var arī nodrošināt perfektu pēcpārdošanas pakalpojumu.


Pāri: Atšķirības starp diviem plastmasas paliktņa materiāliem

Nākamo: Kas jāzina par plastmasas palešu izvēli

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;