Kāds ir plastmasas paplāšu smakas iemesls?

Kāds ir plastmasas paplāšu smakas iemesls?

Date:Jun 05, 2019

1, Plastmasas paplāšu displejs, kas pieradis pie tā laika prasībām. Daudzi plastmasas paplāšu pielietojumi samazina mežu iznīcināšanu. Viņi ir arī pieraduši pie neizbēgamajiem Ķīnas mūsdienu loģistikas nozares attīstības produktiem.


Pastāvīgi stiprinot pārtikas nekaitīguma koncepcijas un ievērojot farmācijas nozares augstās veselības prasības, plastmasas paliktņi ar pretkorozijas, pretkorozijas, pretkorozijas, pretkorozijas, pretkorozijas, pret tārpu sabrukšanu, bez pelējuma un citām īpašībām pārtikas farmācijas industrija, ko iecienījuši un pieprasījuši


2. Tomēr daudzi klienti uzskata, ka plastmasas paplātēm var būt dažādas smakas. Plastmasas paplāšu smarža lielā mērā ir saistīta ar tā oriģinālo materiālu, lai gan apstrādes laikā tai ir pozitīva ietekme. Bet ir arī lētas plastmasas paplātes, kas izdala vairāk vai mazāk asa smaka.


Šīs smakas galvenais avots ir tās materiāli. Ķīnas Plastmasu asociācijas Plastmasas pārstrādes profesionālās komitejas priekšsēdētāja vietnieks norādīja, ka plastmasas trauku smakai ir divi svarīgi iemesli:


3. Daži neētiski ražotāji plastmasu pievieno plastmasas paplātēm, sliktas kvalitātes plastmasas paplātēm, tām nav tīrīšanas un piemaisījumu apstrādes. Tās ir neapzināti pieņemtas plastmasas. Šo materiālu pievienošana palielina plastmasas paplāšu smaku


4, plastmasas gatavie rūpnieciskie materiāli galvenokārt ir PVC. Šai ķīmiskajai vielai ir sava kancerogenitāte un pozitīvas smakas. Augstākā temperatūrā tas ātri sadalās, izdalot gāzūdeņradi cilvēka acs un elpošanas ceļu gļotādās. Ir spēcīgs kairinošs efekts, var izraisīt galvassāpes, nelabumu, ādas alerģiju un citus simptomus.


Pāri: Plastmasas paliktņus nevar iegādāties tikai par cenu un izstrādājuma svaru

Nākamo: Kādi ir ieguvumi no plastmasas palešu izstrādes nozares standartizācijas

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;