Krāsaina plastmasas glabāšanas plauktu daļu tvertne

Krāsainu plastmasas glabāšanas plauktu detaļu tvertni var izmantot neatkarīgi, un to var izmantot kopā ar viegliem plauktiem, materiāla apdares plauktiem, piekārtiem dēļu darba galdiem, skapīšiem un citiem darba piederumiem ar rievotiem piekaramiem dēļiem. Tas ir saprātīgs dizains un lieliska kvalitāte transportēšanai, izplatīšanai, uzglabāšanai, apgrozībai un pārstrādei rūpnīcas ražošanā.

Funkcija

Krāsainas plastmasas glabāšanas plauktu detaļu tvertni var izmantot neatkarīgi, un tās var izmantot kopā ar viegliem plauktiem, materiāla apdares plauktiem, pakaramiem dēļu darba galdiem, skapīšiem un citiem darba piederumiem ar rievotiem piekaramiem dēļiem.

Tas ir saprātīgs dizains un izcila kvalitāte, kas piemērota transportēšanai, izplatīšanai, uzglabāšanai, apritei un pārstrādei rūpnīcas ražošanā.

Priekšrocība

1.Thevirszemes ūdens absorbcijas ātrums ir mazāks par 0,01%, mitrumizturīgi rādītāji ir labi.

2. Efektīvā darba temperatūra ir -30 ℃ -70 ℃.colorful shelf parts bin

Ieguvums

1. Pirms plastmasas plauktu detaļu tvertņu izmantošanas notīriet un kārtīgi notīriet tās, lai netiktu izmantoti putekļi, netīrumi utt., Kā rezultātā varētu rasties piesārņojums, iepriekšēja izmantošanapārbaude. Tāir arī ļoti svarīga. Ja tiek konstatēts, ka tas ir saplaisājis, deformējies vai bojāts, tas savlaicīgi jālabo. Ja to nevar salabot vai ja tas ir ietekmējis tā parasto lietošanu, tas jāiznīcina un jāaizstāj ar jauniem.

2. To novecošana ir saistīta ar ilgu laiku gaismas un siltuma iedarbībā, garā molekulārā ķēde pārtrauks, un dažas iekšpusē esošās modificējošās piedevas iztvaiko, kas kļūst trauslākas un viegli noārdāmas. Tāpēcmēģinalai izvairītos no ilgstošas ​​saules un siltuma avotu iedarbības, var efektīvi izvairīties no to ātras novecošanas, var pagarināt tā kalpošanas laiku.Produkta parametrs

Modelis Nr.

BG014

Ārējie izmēri

L140 * W220 * H125mm

Iepakojums

Gofrētā kartona iepakojuma eksportēšana

Iepakojuma izmēri

L430 * W300 * H240mm

Iepakojumu skaits vienā gadījumā

12Pieces

Materiāls

Kopolipropilēna un polietilēna sintēze

Kravnesība

≤10kg

20' GP var ielādēt

819 Lietas

40' GP var ielādēt

1701 Lietas

Tilpums uz 1000 gab

2.6m³

Standarta krāsas

Sarkana, dzeltena un zila

Izcelsme

Ķīna

Piegāde

Tas daudz ir atkarīgs no pasūtījuma daudzuma, mēs apsolām piegādi laikā.

Piezīme

Aprīkots ar četriem pīlāriem, caurspīdīgām zīmēm un četru krāsu etiķetēm


Produkta pielietojums

colorful storage shelf parts bin


Produkcijas detaļas

plastic storage shelf parts binApakšējā stingruma dizains padara detaļu kasti stabilāku, to nav viegli deformēt, karājas ir stabilākas.
plastic shelf parts binBiezināts rokturis, izturīgs, ilgāks kalpošanas laiks.


Piegāde, piegāde

storage shelf parts binHot Tags: krāsains plastmasas uzglabāšanas plauktu detaļu konteiners, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Plastmasas uzglabāšanas plaukta detaļu savākšanas nodalījums

Nākamo: nē

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;