Plastmasas uzglabāšanas plaukta detaļu savākšanas nodalījums

Plastmasas uzglabāšanas plauktu detaļu nosūknēšanas tvertne, kas piemērota visu veidu sīko detaļu, materiālu, kancelejas preču uzglabāšanai un izmantošanai rūpnīcās un birojos utt. Sīku detaļu uzglabāšanas tvertnes var pretoties skābēm un sārmiem, naftas piesārņojumam, netoksiskam un bez garšas. Plastmasas sīkās detaļas picking uzglabāšanas konteineri var izmantot pārtikas uzglabāšanai, tīru un ērtu, ērtu apgrozījumu, veikls kraušanas, un viegli vadību.

Līdzeklis

Plastmasas uzglabāšanas plauktu detaļu nosūknēšanas tvertne, kas piemērota visu veidu sīko detaļu, materiālu, kancelejas preču uzglabāšanai un izmantošanai rūpnīcās un birojos utt.Sīku detaļu uzglabāšanas tvertnes var pretoties skābēm un sārmiem, naftas piesārņojumam, netoksiskam un bez garšas. Plastmasas sīkās detaļas picking uzglabāšanas konteineri var izmantot pārtikas uzglabāšanai, tīru un ērtu, ērtu apgrozījumu, veikls kraušanas, un viegli vadību.Priekšrocība

Kā norāda nosaukums, daļas skapis ir ierīce glabāšanai dažādām daļām. Pastāv atšķirības materiālos un veiktspējā, un piemērots modelis jāizvēlas atbilstoši konkrētam lietošanas mērķim. Neatkarīgi no tā, vai tā ir automobiļu, medicīnas, elektronikas vai apģērbu rūpniecība, ir plašs pieprasījums pēc tās.

storage shelf picking bin

Labumu

Piemēram, automobiļu rūpniecībai ir jāglabā liels skaits detaļu. Detaļas ir smagas un uzglabāšanas vide ir stingrāka. Ir nepieciešamas noliktavas iekārtas ar lielu izturību pret koroziju. Apģērbu un citas nozares galvenokārt uzglabā vieglākas detaļas un produktus. Prasībām ir nepieciešama arī atbilstoša eļļas traipu izturība un ērts apgrozījums.

Plastmasas plauktu glabāšanas plauktu rezerves daļu tvertnes tiek izmantotas dažādās noliktavās, ražošanas vietās, un citos gadījumos.


Preces parametrs

Modeļa Nr.

BG012 BG012

Ārējās dimensijas

L105*W140*H75mm*

Iepakojuma

Gofrētā kartona iepakojuma eksports

Iepakojuma izmēri

L300 W220 H270mm

Iepakojumu skaits vienā gadījumā

24. Daļas

Materiālu

Kopolipropilēna un polietilēna sintēze

Kravnesība

≤3kg 23kg

20'GP var ielādēt

1352Saistīmas

40'GP var ielādēt

2808Saistuļi

Apjoms uz 1000 gabaliem

0.75m³ 0.75m³

Standarta krāsas

Sarkans, dzeltens un zils

Izcelsmes

Ķīna

Piegādes

Tas ir daudz atkarīgs no daudzuma jūsu pasūtījumu,mēs apsolām piegādi laikā.

Piezīme

Aprīkots ar četriem pīlāriem,caurspīdīgām zīmēm un četru krāsu etiķetēm


Produkta pieteikums

plastic shelf parts bin


Detalizēta informācija par ražošanu

plastic shelf parts picking bin

To var ievietot pa kreisi un pa labi, un savienojuma rievas daļas kastes pusē ir sakārtotas kārtīgi, un savienojums ir stingrs, lai izvairītos no nevienmērīga vai vaļīga.

Kastes augšējās un apakšējās daļas ir savienotas ar četriem pīlāriem, kas var pārklāties daudzos slāņos un vislabāk izmantot uzglabāšanas vietu.

storage shelf parts binPiekārtiem pie muguras dizains- Kad pie muguras karājas, karājas zobi uz muguras var padarīt to perfekti ar luvra karājas kuģa un citu darba piederumi. To var izmantot patstāvīgi vai ar materiālu apdares plauktiem. Palīdz sasniegt telpu taupīšanu un materiālu izvietošanu standartizētu pārvaldību.


Piegāde, piegādestorage shelf parts picking binHot Tags: plastmasas uzglabāšanas plaukts daļas picking bin, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti, ekonomika, cena

Pāri: Plastmasas apgrozījuma kaste

Nākamo: Krāsaina plastmasas glabāšanas plauktu daļu tvertne

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;