Pievienotā vāka ligzdojamā kustīgā kastīte

Piestiprinātās vāka ligzdojamās kustīgās kastes ne tikai pārtikas rūpniecībā, mašīnu rūpniecībā, soda ūdeņos, alus rūpniecībā, ikdienas ķīmijas rūpniecībā un citās rūpniecības nozarēs, bet arī lauku rajonos tiek plaši izmantotas plastmasas komutācijas kastes, piemēram, dažādi augļi un dārzeņi. Tas ir kļuvis par svarīgu iepakojuma produktu, kura cilvēku ikdienas dzīvē nevar trūkt.

Funkcija

Piestiprinātās vāka ligzdojamās kustīgās kastes ne tikai pārtikas rūpniecībā, mašīnu rūpniecībā, soda ūdeņos, alus rūpniecībā, ikdienas ķīmijas rūpniecībā un citās rūpniecības nozarēs, bet arī lauku rajonos tiek plaši izmantotas plastmasas komutācijas kastes, piemēram, dažādi augļi un dārzeņi. Tas ir kļuvis par svarīgu iesaiņojuma produktu, kura nevar trūkt' cilvēku ikdienas dzīvē.

nestable moving crate with lid

Priekšrocība

Stabilizējams plastmasas piestiprināts vāka glabāšanas konteiners būs izturīgāks un izturīgāks pret pilieniem nekāparasta kastīte.

1. Materiālu izvēle un materiāli ir smagāki par parasto kastīti. Vispārējais svars ir 2-3 reizes lielāks par parastās kastes svaru, un materiāls ir labāks par parasto apgrozījuma lodziņu.

2. Thepārvietojamas ligzdojamas un sakraujamas plastmasas kastesir aprīkoti ar vākiem. Pārvadājot, vāki var aizsargāt arī kastes sānus, tāpēc sakraujamā un ligzdotā lielā plastmasas kustīgā glabāšanas kastīte būs izturīgāka nekā parastās kastes!

attached lid nestable crateIeguvums

Konteinera plastikāta pārsegs, kas piestiprināts, ir izgatavots no plastmasas materiāliem, un vāks ir pilnīga loģistikas kaste. Plastmasas uzglabāšanas konteineriem ar noskalotu vāku ir nodilumizturības un mitruma izturības raksturojums, tāpēc augstas kvalitātes pārvietojamām ligzdojamām plastikāta kastēm ir galvenā loma mūsdienu loģistikas pārvadājumos, īpaši lietainās sezonas pārvadājumos pavasarī. Tam ir labs blīvēšanas efekts, un tam ir laba aizsardzība un mitrumizturīga ietekme uz tranzīta produktiem. Lai gan viņa pirkuma izmaksas ir dārgākas, lietošanas izmaksas ir zemas, tāpēc loģistikas nozare tās plaši izmanto.Produkt Parametrs

Modelis Nr.

CX199-1

Stils

Plastmasas uzglabāšanas kastes ar vākiem

Ārējie izmēri

L600 * W400 * H250mm600 × 415 × 305

Iekšējie izmēri

L550 * W365 ​​* H235mm535 × 380 × 300

Materiāls

PP

Iekšējā jauda

50L

Izcelsme

Ķīna


Produkts Apiemērošana

attached lid nestable plastic crate


Piegādāt, Sgūšana Aotrais Serving

nestable plastic moving crate with lid

Hot Tags: piestiprināta vāka ligzdojama kustīgā redeļu kastīte, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Nestable plastmasas trauks ar vāku

Nākamo: Pievienots vāka ligzdojams plastmasas trauks

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;