Pievienots vāka ligzdojams plastmasas trauks

Pievienots vāka ligzdojams plastmasas konteiners ir sava veida tranzīta, transportēšanas un uzglabāšanas rīks ar plašu pielietojumu. Plastmasas pārvietojamie konteineri tiek plaši izmantoti transportā, sadzīves tehnikā, elektronikā, mašīnās un citās nozarēs. Plastmasas pārvadāšanas konteiners ir precīzs, jo tam piemīt maisījums, kas var vadīt strāvu.

Funkcija

Pievienots vāka ligzdojams plastmasas trauks ir sava veida transporta un transportēšanas un uzglabāšanas rīks ar plašu pielietojumu. Daudziem ražošanas uzņēmumiem un loģistikas uzņēmumiem ir liels pieprasījums pēc tā, tāpēc tā mēroga standarti ir vairāk. Bieži vien, izvēloties tos, uzņēmumiem ir jāņem vērā viņu pašu pieteikumu vajadzības. Tikai šādā veidā viņi var izvēlēties sev piemērotāko. Kad mēs esam pasūtījuši tos, kas atbilst mūsu vajadzībām, mums vajadzētu padomāt, kā tos pareizi izmantot.


Priekšrocība

Plastmasas pārvietojamie konteineri tiek plaši izmantoti transportā, sadzīves tehnikā, elektronikā, mašīnās un citās nozarēs. Atbilstoši nozares vajadzībām plastmasas konteineru izmēri ar piestiprinātiem vākiem, pievienoto vāku ligzdojamo tentu specifikācijas un uzticamo piestiprināto vāku plastmasas konteineru pārvaldība ir atšķirīgas. Krātuves izmērs ar pievienoto vāku ir sadalīts divos veidos: iekšpusē un ārpusē. Izmērs ir arī atšķirīgs atbilstoši šarnīra vāka uzglabāšanas kastes specifikācijām, taču sakraujamā plastmasas piestiprinātā vāka glabāšanas konteinera vadība neatšķirsies to atšķirīgo izmēru un specifikāciju dēļ. Pārvaldības metodes parasti ir vienādas.

attached lid nestable  container

Ieguvums

No kā izgatavoti plastmasas piestiprināti rokas vāciņu konteineri? Tās galvenā sastāvdaļa ir polietilēns, un ir arī dažādi maisījumi. Plastmasas pārvadāšanas konteiners ir precīzs, jo tam piemīt maisījums, kas var vadīt strāvu. Tas ir' antistatisks. Plastmasas pārtikas uzglabāšanas konteineru ar vākiem izmantošana ir saistīta ar tā priekšrocībām, un to priekšrocības ir ļoti daudzas, piemēram, skaists izskats, netoksisks un nekaitīgs, viegls un salokāms, izturīgs, izturīgs pret koroziju, pret novecošanos, ekonomisks un praktiski. Ir daudz klasificējamu sakraujamo uzglabāšanas kastes konteineru klasifikāciju.


Produkt Parametrs

Modelis Nr.

CX6425

Stils

Pievienots vāka ligzdojams uzglabāšanas konteiners

Ārējie izmēri

L600 * W400 * H250mm

Iekšējie izmēri

L550 * W365 ​​* H235mm

Apakšējie izmēri

L505 * W315 * H225mm

Materiāls

PP

Svars

2,8 kg

Kravnesība

25 kg

Steka ietilpība

125 kg

Iekšējā jauda

46L

Ligzdots augstums

85mm

Vāka atvēruma platums

490mm

Tilpums / 1000gab

29m³

Izcelsme

Ķīna


Produkcijas detaļas

2

Produkts Apiemērošana

attached lid nestable plastic storage container


Piegādāt, Sgūšana Aotrais Serving

nestable plastic container with lid

Hot Tags: piestiprināts vāka ligzdojams plastmasas trauks, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Pievienotā vāka ligzdojamā kustīgā kastīte

Nākamo: Pievienots vāks Nestable plastmasas crate

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;