Piestiprināts vāks Nestable plastmasas kustīgā redeļu kastīte

Piestiprinātajam vāciņa ligzdojamajam plastmasas kustīgajam redeļkastītim ir četras sērijas un vairāk nekā 10 specifikācijas: 400 * 300 mm, 600 * 400 mm, 800 * 600 mm un citi izmēri. Viņiem piemīt viena otras ievietošanas un sakraušanas īpašības, kas var ietaupīt līdz pat 70% no kraušanas vietas. Īpaši transporta atgriešana var ievērojami samazināt aizņemto vietu, ietaupīt pārvaldības izmaksas.

Funkcija

Piestiprinātajam vāciņa ligzdojamajam plastmasas kustīgajam redeļkastītim ir četras sērijas un vairāk nekā 10 specifikācijas: 400 * 300 mm, 600 * 400 mm, 800 * 600 mm un citi izmēri. Viņiem piemīt viena otras ievietošanas un sakraušanas īpašības, kas var ietaupīt līdz pat 70% no kraušanas vietas. Īpaši transporta atgriešana var ievērojami samazināt aizņemto vietu, ietaupīt pārvaldības izmaksas.


Plastmasas pārvietojamos konteinerus var izmantot ar 1208 Eiropas standarta paletēm, var realizēt mehanizētu pārvietošanos. Izmanto dažādās noliktavās, ražošanas vietās un citos gadījumos.


Priekšrocība

Ligzdojamas plastmasas uzglabāšanas kastes pielietošana ir ļoti izplatīta. Tātad mēs varam pareizi saprast šīs īpašības un zināmā mērā ietekmēt turpmāko izmantošanu. Kādas ir viņu īpašības? Ļaujiet man jums paskaidrot tālāk. Nopietni apsverot konkrēto situāciju, izvēle kļūs ļoti vienkārša, jo mēs varam saprast produkta īpašības, mēs būsim drošāki, lietojot.

Drošības plastmasas kastes sakraušanas materiāls ir izgatavots no polipropilēna vai polietilēna. Tas būs vieglāks un izturīgāks. Mums vajadzētu vēl spriest par materiāliem un apskatīt dažas konkrētas situācijas, lai mēs varētu izvēlēties labākas izvēles iespējas, tāpēc mums ir jābūt šiem aspektiem. Ar lielāku izpratni nākamā lietošana būs labāka.

Pareiza izpratne par plastmasas pārvietojamo kastīšu galvenajām iezīmēm, zinot pašas par sevi raksturīgos apstākļus, ja mēs varam pieņemt turpmākus spriedumus un pareizi izvēlēties, tas mums ir vēl labāk. Pilnīgi izprotot un izprotot šīs produkta īpašības, tas kļūs saprātīgāks, izvēloties, tāpēc neatkarīgi no tā, kas mēs esam, mums šie apsvērumi jāizdara no produkta būtības un jāspēj tirgū izvēlēties labākas kvalitātes produktus .

nestable crate with lid

Ieguvums

Kā mēs varam labāk pagarināt ligzdojamo plastmasas pārvietojamo kastīšu ar vāku kalpošanas laiku, kad tās izmantojam, kādas ir galvenās metodes? Izmantojot pareizo veidu, kā patiesi pagarināt šos dzīves ilgumus, mēs varam labāk samazināt izmaksas, un mums būs vairāk ieguvumu no ilgtermiņa lietojumiem. Tāpēc ļaujiet' tagad apskatīt, kā mēs varam labi pagarināt kalpošanas laiku, mēs varam dot jums labu veidu.

Parasti produkta lietošanai ir jābūt pareizai metodei, tā nedrīkst būt pārslogota, un tā arī ir pienācīgi jāpārvalda un jāuztur. Daudzi loģistikas uzņēmumi izmanto daudz šo produktu. Tie būtu pareizi jāpārvalda. Kad tos nelieto, tie jāuzglabā pareizi, un tos var regulāri notīrīt, lai pārliecinātos, ka tie ir tīri. Lietošanas procesā var sasniegt gaidīto efektu, pretējā gadījumā mēs netiksim labi uzturēti un, iespējams, viegli sabojājamies.

Plastmasas redeļu pārvadāšanai ir jāaizliedz vardarbīgi pārvadājumi. Dažās vietās dažiem operatoriem tas ir vienaldzīgs. Būtībā apstrādes metode šādā ļoti vardarbīgā veidā nav pareiza, tāpēc tā būs uz pašu produktu. Tiek nodarīti bojājumi, var nopietni ietekmēt ārējos faktorus un ietekmēt arī kalpošanas laiku, tāpēc apstrādes procesā jāizmanto šīs pareizās metodes.


Produkcijas detaļas

nestable moving crate with lid


1. Nestable pārvietojama kaste ar vāku ir pieslēdzama, ar ārējo apgrozījuma pārsegu; roktura apstrāde ir ērta, ja ievieto tukšo redeļu kastīti, un rokturis atrodas ārpusē.

2. Tukšas redeļu kastes var brīvi ievietot un pārklāt, nebūs stingru, savelkošu un citu parādību.

3. Cinkotu tērauda stiepli izmanto kā eņģes vārpstu, lai savienotu vāku ar redeļu kastes garo pusi. Viens vāka gals ir plastmasa, un tiek izmantots U veida pretaizdzīšanas režīms. Bez īpašiem instrumentiem to nevar atvērt ar ārēju spēku, neiznīcinot redeļu kastīti. Izmantojot vienreiz lietojamo izsmidzināšanas koda saites jostu, acīmredzams ir pretaizdzīšanas un aizstāšanas efekts.

4. Uz vāka virsmas ir liels pretslīdēšanas ādas laukums, ar kuru viegli uzlīmēt etiķetes. Tajā pašā laikā tas palielina berzes spēku, sakraujot ar kastes dibenu, lai uzlabotu stabilitāti.

5. Vienreizlietojama pretaizdzīšanas bloķēšanas ierīce ir paredzēta abām vāciņa pusēm un redeļu kastes korpusa īsajai pusei. Novērsiet priekšmetu izkaisīšanu vai nozagšanu apstrādes un izplatīšanas laikā.

6. Kastes garās malas abu pušu apakšējā daļa ir rezervēta 80 * 60 mm (gara * plata) svītrkodu pozīcijā, kas ir zemāka par 0,5 mm no plaknes.

7. Kastes garo un īso sānu norādītajai daļai ir liela standarta dermatoglifa laukuma platība, kas ir ērta uzlīmju etiķešu biežai plosīšanai un ielīmēšanai.

8. Etiķetes rievas ir izveidotas kastes īsās malas abās pusēs. Lai atvieglotu pārvaldību, var ievietot etiķetes. Tajā pašā laikā īpaši nostiprināti kraušanas punkti ievērojami uzlabo tukšo redeļu kraušanas spēju.


Produkta parametrs

Modelis Nr.

CX5332

Augšējie ārējie izmēri

L550 * W375 * H325mm

Augšējie iekšējie izmēri

L505 * W345 * H310mm

Apakšējie iekšējie izmēri

L460 * W300 * H295mm

Materiāls

PP

Kravnesība

25 kg

Steka ietilpība

125 kg

Svars

2,9 kg

Iekšējā jauda

47L

Ligzdots augstums

85mm

Tilpums / 1000gab

16m³

Izcelsme

Ķīna

Piegāde

Tas daudz ir atkarīgs no pasūtījuma daudzuma, mēs apsolām piegādi laikā.

Piezīme

Lūdzu, sniedziet mums sīkāku informāciju, sniedzot atsauksmes.
1. Pilnīga informācija par produktu.
2. Cik daudz gabalu vēlaties.
3. Papildu prasības produktam


Produkta pielietojums

nestable plastic moving crate with lid


Piegāde, piegāde

attached lid nestable plastic crate

Hot Tags: piestiprināta vāka ligzdojama plastmasas kustīgā redeļu kastīte, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Nestable Plastmasas uzglabāšanas konteiners ar vāku

Nākamo: Pievienotais vāks Nestable Plastmasas uzglabāšanas konteiners

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;