Nestable plastmasas kustīgā redeļu kastīte ar vāku

Nestspējīga plastmasas pārvietojama kaste ar vāku ir balstīta uz loģistikas konteineru standartizāciju, modulēšanu un specializāciju, kuru mērķis ir samazināt izmaksas un uzlabot efektivitāti. Visi izmēri un specifikācijas tiek iegūtas stingri matemātiski aprēķinot. Stabilizējamu plastmasas trauku pārvietošanai var kārtīgi un precīzi sakraut kopā ar standarta loģistikas instrumentiem. Plastmasas kustīgā redeļkaste ar vāku ar šarnīru ir pamatelements, lai pabeigtu loģistikas konteineru standartizāciju un specializāciju.

Funkcija

Nestspējīga plastmasas pārvietojama kaste ar vāku ir balstīta uz loģistikas konteineru standartizāciju, modulēšanu un specializāciju, laiizmaksu palielināšana un efektivitātes uzlabošana. Visi izmēri un specifikācijas tiek iegūtas stingri matemātiski aprēķinot. Kraunamus plastmasas traukus var kārtīgi un precīzi sakraut kopā ar standarta loģistikas instrumentiem. Plastmasas pārvietojamā kastīte ar šarnīru ir galvenā vienība, lai pabeigtu loģistikas konteineru standartizāciju un specializāciju.


Priekšrocība

Tirgū ir dažādu veidu ligzdojamas kastes ar vāku. Atlases procesā mums jāprecizē dažas konkrētas situācijas un jāspēj izdarīt piemērotākas izvēles, lai mēs varētu mums sniegt vairāk garantiju. Daudzi cilvēki piedalās atlases procesā, iespējams, viņi nesaprot šos aspektus, tāpēc nodarīs sev pāri. Izvēloties produktu, mums joprojām vajadzētu pievērst uzmanību tā izmēram, konkrētā struktūra un atbilstošie materiāli mums būs ļoti svarīgi.


Iekšizvēloties uzglabājamu plastmasas pārvietojamu kasti, mums jābūt skaidram, nevis lielākam, jo ​​labākam, bet tam jābūt balstītam uz šāda veida precēm, kuras mēs parasti pārvadājam, un viņu pašu vajadzībām.e piemērotāks, lai lietošanas procesā būtu ērtāk un spētu nodrošināt darba efektivitāti. Runājot par lielumu, mums vajadzētu apskatīt, kādas ir mūsu parastās vajadzības, pēc tam sastādīt pirkumu plānus, lai tas būtu labs nākotnei.

nestable crate with lid

Ieguvums

Kvalitatīva plastmasas kustīgā nestabletotebox ir sadalīta arī dažādās struktūrās, tas ir atkarīgs no jūsu īpašās lietošanas vides, konkrētajā situācijā būs dažas atšķirības, mēs varam nopietni pievērst uzmanību šīm vidēm, ņemot vērā īpašos apstākļus, lai izdarītu atbilstošo izvēli . Pēc tam tas var sasniegt gaidīto efektu.


Parasti, izvēloties produktus, mums jāzina, ka svars būs lielāks, ja cena būs augstāka, un nestspēja būs labāka, taču mums ir jāaplūko arī spats lietošanas ilgums, kā arī lietošanas biežums atbilstoši konkrētajai situācijai ir vispusīgi novērtējis un pēc tam izdarījis attiecīgās izvēles, lai mēs varētu mums nodrošināt lielāku aizsardzību, tāpēc iepirkuma procesā profesionāli mūsu uzņēmuma personāls var jums palīdzēt, tad jūs varat izdarīt izvēli.Produkt Parametrs

Modelis Nr.

CX6432

Augšējie ārējie izmēri

L690 * W430 * H320mm

Augšējie iekšējie izmēri

L640 * W390 * H300mm

Apakšējie iekšējie izmēri

L600 * W345 * H295mm

Materiāls

PP

Kravnesība

30 kg

Steka ietilpība

150 kg

Svars

3,45 kg

Iekšējā jauda

66L

Ligzdots augstums

75mm

Vāka atvēruma platums

530mm

Tilpums / 1000gab

22.3m³

Izcelsme

Ķīna


Produkta pielietojums

2

Produkcijas detaļas

attached lid nestable plastic crate


Piegādāt, Sgūžas

nestable moving crate with lidHot Tags: ligzdojama plastmasas kustīgā redeļu kastīte ar vāku, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Pievienotais vāks Nestable Plastmasas uzglabāšanas konteiners

Nākamo: Nestable plastmasas trauks ar vāku

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;