Krāvamās tvertnes ar vāku

Skaisti un izturīgi: Kraujošās tvertnes ar vāka izstrādājumiem izgatavo ar zema spiediena augsta blīvuma polietilēna (HDPE) iesmidzināšanu vienlaikus ar labu spīdumu, labu rokas sajūtu un ilgu kalpošanas laiku. saprātīga un slodzes izturība ir augsta. 1L apgrozījuma kastes tilpuma slodze ir 1-100KG robežās, un tā brīvi krīt no 1,5 metru augstuma bez nopietnas deformācijas vai plaisāšanas.

Funkcija

Skaisti un izturīgi: Krāvamās tvertnes ar vāka izstrādājumiem ir izgatavotas no zema spiediena augsta blīvuma polietilēna (HDPE) iesmidzināšanas formām vienlaikus ar labu spīdumu, labu rokas sajūtu un ilgu kalpošanas laiku.

Attached Lid Container

Priekšrocība

Augsta izturība: Sakraujamas uzglabāšanas tvertnes ar vāku konstrukcijas dizainu ir saprātīgas un slodzes izturība ir augsta. 1L apgrozījuma kastes tilpuma slodze ir 1-100KG robežās, un tā brīvi krīt no 1,5 metru augstuma bez nopietnas deformācijas vai plaisāšanas.

Kad palete tiek novietota uz plaukta, jāizmanto plaukta tipa palete. Nestspēja tiek noteikta atbilstoši plaukta struktūrai, un pārslodze ir stingri aizliegta.

Storage Container with Hinged Lid

Ieguvums

Krāsa: zila, balta, dzeltena, zaļa, melna utt., Sākot ar 200, citas krāsas var pielāgot atbilstoši klienta prasībām.

Labi atribūti: skaista, viegla, neslīdoša, neslīdoša, triecienizturīga, aukstumizturīga, karstumizturīga, nodilumizturīga, spiedienizturīga, izturīga pret koroziju, skābes un sārmu izturīga, elpojoša, necaurlaidīga.

Vides aizsardzība: pārtikas kvalitātes vides aizsardzība LLDPE materiāls, netoksisks un bez garšas, pret ultravioleto starojumu, nav viegli mainīt krāsu


Hot Tags: sakraujamas tvertnes ar vāku, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Plastmasas kaste ar vāku

Nākamo: Pievienotās vāku pārtikas uzglabāšanas tvertnes

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;