Caurspīdīgas plastmasas glabāšanas tvertnes

Funkcija Kā mēs visi zinām, caurspīdīgas plastmasas glabāšanas tvertnes ir svarīgs instruments uzņēmumiem, lai veiktu neliela attāluma loģistiku, un tām ir būtiska loma uzņēmumu loģistikā. Tāpēc, lietojot plastmasas totes, mums jāievēro tās pareizās lietošanas metode, lai samazinātu bojājumu iespējamību ....

Funkcija

Kā mēs visi zinām, caurspīdīgas plastmasas glabāšanas tvertnes ir svarīgs instruments uzņēmumiem neliela attāluma loģistikas veikšanai, un tām ir būtiska loma uzņēmumu loģistikā. Tāpēc, lietojot plastmasas totes, mums jāievēro tā pareizā lietošanas metode, lai samazinātu bojājumu iespējamību. Zemāk mēs īsumā iepazīstināsim ar pieciem veselā saprāta punktiem.

Clear Plastic Storage Containers

Priekšrocība

Saprātīgs gultnis

Caurspīdīgo plastmasas glabāšanas tvertņu ar vākiem nestspēja ir salīdzinoši vājāka, jo specifikācijas kļūst lielākas. Ja redeļu kastīti visu laiku izmanto pārslodzei, kastes deformācijas koeficients tiek palielināts. Neskatoties uz to, ka totalizatoram pēc deformācijas tiek dota zināma spēja atgūties, ilgstoša tote kastes izmantošana ievērojami samazinās tote kastes kalpošanas laiku.


Ieguvums

Droša uzglabāšana

Uzglabājot krātuves konteineru ar vāku, tie parasti tiek sakrauti tukšās kastēs. Vislabāk ir atrast vietas, kur glabājas lietus, vēja un saules aizsardzība. Princips ir nafta, atkritumi, smagais ūdens un cita vide. Caurspīdīgos plastmasas pārtikas uzglabāšanas konteineros ir tendence uz krāsu zudumu un novecošanu pēc saules iedarbības. Eļļas piesārņojumā un citā piesārņotā vidē ir viegli kļūt trausls.

Clear Storage ContainersHot Tags: caurspīdīgas plastmasas glabāšanas tvertnes, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: nē

Nākamo: Saliekamā plastmasas glabāšanas kaste

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;