Saliekams plastmasas trauks ar vāku

Saliekams plastmasas trauks ar vāku ir loģistikas produkts, kas paredzēts, lai samazinātu uzglabāšanas apjomu un loģistikas transporta izmaksas, ja tas ir tukšs. Saliekamās uzglabāšanas tvertnes ar vākiem ir skaistas, videi draudzīgas, izturīgas, augstas kvalitātes, ķīmiskas stabilitātes, netoksiskas un bez garšas , spēcīga triecienizturība, un ilgs kalpošanas laiks. Tie ir labākā izvēle uzņēmuma loģistikas noliktavām.

Funkcija

Saliekams plastmasas konteiners ar vāku ir loģistikas produkts, kas paredzēts, lai samazinātu uzglabāšanas apjomu un loģistikas transporta izmaksas, kad tas ir tukšs.


Priekšrocība

1. Saliekamās uzglabāšanas tvertņu vāki ir skaisti, videi draudzīgi, izturīgi, kvalitatīvi, ķīmiski stabili, netoksiski un bez garšas, spēcīgi izturīgi pret triecieniem un ilgu kalpošanas laiku. Tie ir labākā izvēle uzņēmuma loģistikas noliktavām.

2. Salokāmo plastikāta kastu kalpošanas laiks ir apmēram 10 reizes ilgāks nekā koka kastēs.

3. Tās ir daudz vieglākas nekā tāda paša veida koka kastes un metāla kastes, tāpēc tām ir labāki rezultāti apstrādē un transportēšanā.

4. Pārtikas uzglabāšanas konteinerus jebkurā laikā var mazgāt ar ūdeni, kas ir skaists un videi draudzīgs.

5. To var plaši izmantot šķidrumu un pulvera daļiņu uzglabāšanai un apgrozījumam. To plaši izmanto naftas, ķīmiskās rūpniecības, medicīnas, pārtikas un citu nozaru iepakojumos.


Ieguvums

ThSaliekamās plastmasas uzglabāšanas kastes tirgū parasti sauc par saliekamām glabāšanas tvertnēm vai vadošu apgrozījumu kastīti. To galvenokārt izmanto sadzīves tehnikas rūpniecībā, automobiļu rūpniecībā, mašīnu rūpniecībā un elektroniskajā rūpniecībā utt., Galvenokārt izmanto pretkorozijas izstrādājumos, pret naftas produktiem, netoksiskos unnekaitīgus produktus var ievietot arī elektroniskajos izstrādājumos, un produktus var šķirot un integrēt.

foldable plastic crate attached lid


ProduktParametrs

Modelis Nr.

ZX6040355C-8

Stils

Salokāms plastmasas kastes piestiprināts vāks

Ārējie izmēri

L600 * W400 * H355mm

Iekšējie izmēri

L560 * W360 * H330mm

Salocītie izmēri

L600 * W400 * H95mm

Materiāls

PP

Svars

3,2 / kg ± 2%

Selektīvā krāsa

Zila, dzeltena, sarkana utt.

Izcelsme

Ķīna


RažošanaDetails

folding plastic container attached lid


Produkts Apiemērošana

collapsible plastic moving container


Piegādāt,SgūžasAndServingfolding plastic crate

Hot Tags: saliekams plastmasas trauks ar vāku, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Salokāms pārvietojams crate ar vāku

Nākamo: Saliekama plastmasas kustīgā kastīte

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;