Saliekams plastmasas kastes piestiprināts vāks

Saliekams plastmasas kastes piestiprināts vāks kā neaizstājams noliktavu loģistikas nozares pārstāvis, lielu lomu spēlē saliekamajām plastmasas uzglabāšanas kastēm. Šeit es jums paskaidrošu, kā lietot un uzturēt, lai pagarinātu tā kalpošanas laiku, samazinot to iegādes izmaksas uzņēmumiem.

Funkcija

Saliekams plastmasas kastes piestiprināts vāks kā neaizstājams noliktavu loģistikas nozares pārstāvis, lielu lomu spēlē saliekamajām plastmasas uzglabāšanas kastēm. Šeit es jums paskaidrošu, kā lietot un uzturēt, lai pagarinātu tā kalpošanas laiku, samazinot to iegādes izmaksas uzņēmumiem.

Priekšrocība

1. Saliekama glabāšanas tvertne ar atvilktni jānovieto viegli, lai piezemējoties izvairītos no nevienmērīga spēka un bojājumiem.

2. Novietojot salokāmu plastmasas glabāšanas kasti ar izstrādājumiem, tās jānovieto uz līdzenas zemes, lai izvairītos no asiem priekšmetiem, kas tieši jumtu to apakšā. Spēks nav vienmērīgs, un tajos esošie produkti tiks sabojāti, ja spēks būs pārāk spēcīgs.

3. Izmantojot paleti, kas savienota ar piestiprinātu vāka sakraušanas drošības plastmasas kasti, mums vajadzētu nosvērt, vai to izmērs ir piemērots plastmasas paletes izmantošanai, lai izvairītos no slīpuma vai sāniem uz leju, ko izraisa nepareizs izmērs un novietojums.

4. Sakraujot lieljaudas salokāmās redeļu kastes, jāņem vērā arī pašu to nesošā problēma. Kraušanas augstuma kopējai nozīmei nevajadzētu pārsniegt apakšējās vienas kastes nesošo robežu. Pareizais veids ir tos salocīt tā, lai vienas kastes slodze nepārsniegtu 25 kg.

foldable plastic crate attached lid

Ieguvums

1. Jāizvairās no piestiprinātā vāka tvertnes pakļaušanas saulei un sacietēšanas, lai pēc tam aizvestuiekštelpās vai aukstumā, lai padarītu tās trauslas.

2. Nemetiet produktu tieši tajos no augstas vietas. Saprātīga preču ievietošana pievienotajā vāka glabāšanas tvertnē. Vienveidīgs spēks, izvairieties no centralizētas kraušanas, smaguma centrs vienā pusē.

3. Nemetiet saliekamo plastmasas palešu kasti no augstas vietas, lai izvairītos no plaisām tajās, ko rada spēcīgs trieciens.

4. Izmantojot iekrāvēju vai manuālu hidraulisko iekrāvēju, pirms leņķa maiņas iekrāvēja mugurkaulam jābūt līdzsvarotam un paceltam. Dakša nedrīkst tieši ietekmēt to pusi, pretējā gadījumā tā var tām netieši sabojāt.

5. Kad tas tiek uzlikts uz plaukta, jāpieņem plaukta tipa palete. Nestspēja jāmēra atbilstoši plaukta struktūrai, un to nedrīkst pārmērīgi izmantot.


ProduktParametrs

Modelis Nr.

ZX6040368C-5

Stils

Salokāma krātuves kastīte ar vāku

Ārējie izmēri

L600 * W400 * H368mm

Iekšējie izmēri

L560 * W360 * H345mm

Salocītie izmēri

L600 * W400 * H105mm

Materiāls

PP

Svars

3,21KG ± 2%

Selektīvā krāsa

Zila, zaļa, violeta utt.

Izcelsme

Ķīna


RažošanaDetails

folding plastic container attached lid


Produkt Apiemērošanacollapsible plastic moving container


Piegādāt,SgūžasAndServing

folding plastic crate

Hot Tags: saliekams plastmasas kastes piestiprināts vāks, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Saliekama plastmasas kustīgā kastīte

Nākamo: Pievienots saliekams plastmasas konteiners

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;