Saliekama plastmasas kustīgā kastīte

Saliekamajai plastmasas kustīgajai kastei ir loģistikas izmaksu un uzglabāšanas izmaksu ietaupīšanas priekšrocības salīdzinājumā ar parasto plastmasas redeļu kastīti. Saliekamajai uzglabāšanas kastei ir priekšrocības spiedes stiprībā, izturībā un vibrācijas izturībā, to var plaši izmantot ne tikai izlaidumā, bet arī ievadi.

Funkcija

Saliekamajai plastmasas kustīgajai kastei ir loģistikas un uzglabāšanas izmaksu ietaupīšanas priekšrocības salīdzinājumā ar parasto plastmasas redeļu kastīti.


Priekšrocība

Salokāmajai uzglabāšanas kastei ir priekšrocības spiedes izturībā, izturībā un vibrācijas izturībā, to var plaši izmantot ne tikai izvadē, bet arī ievadā. Viegla un labas transporta efektivitātes dēļ iekraušanas un transportēšanas izmaksas ir ievērojami samazinātas. Pēc salocīšanas to augstums ir tikai piektā daļa no sākotnējā augstuma. To var sakraut uz paletes, lai realizētu visa iekrāvēja mehanizēto darbību. Tas ietaupīs loģistikas un darbaspēka izmaksas. Tāpēc saliekamās plastmasas pārvietojamās kastes var efektīvi izmantot vietu, kad tās atrodas ārpus noliktavas vai nav nosūtītas, tādējādi samazinot sūtīšanas izmaksas, ievērojami vienkāršojot presēšanas darbību, kā arī samazinot darbības laiku un darbaspēka izmaksas.

collapsible storage box

Ieguvums

Šāda saliekamo uzglabāšanas kastīšu sistēma ir veicinājusi cirkulācijas izmaksu samazināšanu, izmantojot presēšanu, iepakošanu, iekraušanu un izkraušanu, transportēšanu un uzglabāšanu, kā arī ir izveidojusi augstas efektivitātes un kvalitatīvas saliekamās uzglabāšanas kastes sistēmu. Tie ir plaši izmantoti un noteikti aizstās parastās plastmasas kastes un plastmasas kastes. Saliekamās plastmasas pārvietojamās redeļu kastes ir plastmasas redeļu nākotnes tendence.


ProduktParametrs

Modelis Nr.

ZX6040345W-8

Stils

Saliekams plastmasas pārvietojams trauks

Ārējie izmēri

L600 * W400 * H345mm

Iekšējie izmēri

L560 * W360 * H330mm

Salocītie izmēri

L600 * W400 * H85mm

Materiāls

PP

Svars

2,57 kg ± 2%

Selektīvā krāsa

Zila, dzeltena, sarkana utt.

Izcelsme

Ķīna


RažošanaDetails

foldable storage crate


Produkts Apiemērošana

collapsible plastic moving container


Piegādāt,SgūžasAndServing

folding plastic crate

Hot Tags: saliekama plastmasas kustīgā redeļu kastīte, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Saliekams plastmasas trauks ar vāku

Nākamo: Saliekams plastmasas kastes piestiprināts vāks

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;