Saliekama plastmasas glabāšanas kastīte

Parasti saliekamo plastmasas glabāšanas kastīšu izmantošanai vajadzētu būt pareizai metodei, nevis pārslodzei, bet arī pareizam vadības un apkopes darbam. Daudzi loģistikas uzņēmumi izmanto daudzus no šiem produktiem, tāpēc viņiem tie ir pareizi jāpārvalda. Ja plastmasas saliekamās uzglabāšanas kastes netiek izmantotas, saliekamām uzglabāšanas kastēm vajadzētu arī labi uzglabāt, tās var regulāri notīrīt, lai nodrošinātu saliekamās plastmasas uzglabāšanas tvertnes samērā tīrs. Tikai šādā veidā mēs varam sasniegt vēlamos rezultātus saliekamās plastmasas uzglabāšanas kastes izmantošanas procesā, pretējā gadījumā mēs to nedarām. Labi uzturēta, viegli sabojājama.

Funkcija

Parasti saliekamo plastmasas glabāšanas kastīšu izmantošanai vajadzētu būt pareizai metodei, nevis pārslodzei, bet arī pareizam vadības un apkopes darbam. Daudzi loģistikas uzņēmumi izmanto daudzus no šiem produktiem, tāpēc viņiem vajadzētu tos pareizi pārvaldīt.


Priekšrocība

Kad plastmasas salokāmās uzglabāšanas kastes netiek izmantotas, saliekamām uzglabāšanas kastēm vajadzētu arī labi uzglabāt, tās var regulāri notīrīt, lai nodrošinātu, ka saliekamās plastmasas uzglabāšanas tvertnes ir salīdzinoši tīras. Tikai šādā veidā mēs varam sasniegt vēlamos rezultātus saliekamās plastmasas uzglabāšanas kastes izmantošanas procesā, pretējā gadījumā mēs to nedarām. Labi uzturēta, viegli sabojājama.

collapsible plastic storage container

Ieguvums

Strādājot ar saliekamo plastmasas noliktavu, ir aizliegts pārvadāt vardarbīgi. Dažās vietās kraušanas krātuvju pārvadāšanai tiek izmantoti iekrāvēji. Daži operatori tam vispār nepievērš uzmanību. Būtībā ir nepareizi pārvadāt lielāko glabāšanas kasti ļoti vardarbīgā veidā. Tāpēc tas nodarīs kaitējumu pašiem izstrādājumiem un var izraisīt nopietnu ārēju ietekmi. Tā rezultātā tiek ietekmēts arī kalpošanas laiks, tāpēc apstrādes procesā vajadzētu būt šīm pareizajām metodēm.


ProcauruļvadsParametrs

Modelis Nr.

ZX604027C-5

Stils

Saliekama krāsaina uzglabāšanas plastmasas kastīte

Ārējie izmēri

L600 * W400 * H270mm

Iekšējie izmēri

L560 * W360 * H250mm

Salocītie izmēri

L600 * W400 * H105mm

Materiāls

PP

Svars

3,07KG ± 2%

Selektīvā krāsa

Zila, dzeltena, zaļa utt.

Izcelsme

Ķīna


RažošanaDetails

collapsible plastic crate


Produkts Apiemērošana

folding plastic container


Piegādāt,SgūžasAndServing

folding plastic crate

Hot Tags: saliekama plastmasas uzglabāšanas kaste, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Saliekama plastmasas kastīte

Nākamo: Saliekams plastmasas trauks

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;