Saliekams plastmasas konteinera piestiprināts vāks

Pašlaik saliekamais plastmasas trauka piestiprinātais vāks loģistikas un citās nozarēs ir aizstājis parasto plastmasas trauku. Visā plastmasas traukā tiek izmantots 100% jauns modificēts triecienizturīgs PP, izturīgs pret aukstumu un augstu temperatūru, to nav viegli deformēt. iztīrīti, var novērst daļējus bojājumus, un nav nepieciešams nodot metāllūžņos visu plastmasas trauku.

Funkcija

Pašlaik saliekamais plastmasas trauka piestiprinātais vāks ir loģistikas un citās nozarēs aizstājis parasto plastmasas trauku.


Priekšrocība

1. Saglabājiet krātuvi. Pēc tam, kad tukšā kastīte ir salocīta, tā var samazināties par 1/3 tilpuma, uzglabāšanas vieta tiek saspiesta, un rūpnīcas ēka ir plašāka, kas padara noliktavu elastīgāku.

2. Saglabājiet loģistiku. Kā mēs visi zinām, loģistikas izmaksas kļūst arvien lielākas. Pēc ielādēto priekšmetu nodošanas klientam. Tukšo plastmasas trauku var salocīt un samazināt transporta izmaksas.

3. Visā plastmasas traukā tiek izmantots 100% jauns modificēts triecienizturīgs PP, izturīgs pret aukstumu un augstu temperatūru, to nav viegli deformēt, to var notīrīt, daļējus bojājumus var novērst, un visu plastmasas trauku nav nepieciešams nodot metāllūžņos.

folding plastic crate with lid

Ieguvums

Mūsu produkti ir izstrādāti četras sērijas: viena darba lauka sērija, ko var izmantot augļu, dārzeņu un citu vajadzīgo ventilācijas produktu pārvadāšanai; Viena sērija ikdienas ražošanai, ko var izmantot grāmatu, apģērba utt. Vienas sērijas produktus var izmantot elektronisko izstrādājumu, rūpniecisko daļu un citu priekšmetu transportēšanai un uzglabāšanai; Un lielu to klāstu var izmantot konveijera transportēšanai, starptautiskai loģistikai un lielām automašīnu detaļu rūpnīcām. Kopumā mūsu uzņēmums ražo augstas kvalitātes produktus, kas papildinās jūsu dzīvi un darbu.


ProduktParametrs

Modelis Nr.

ZX403032C

Stils

Salokāma kustīgā redeļu kastīte ar vāku

Ārējie izmēri

L400 * W300 * H325mm

Iekšējie izmēri

L365 * W265 * H315mm

Salocītie izmēri

L400 * W300 * H95mm

Materiāls

PP

Svars

1,53 kg ± 2%

Selektīvā krāsa

Zila, sarkana, dzeltena utt.

Izcelsme

Ķīna


RažošanaDetails

folding plastic container with lid


Produkts Apiemērošana

collapsible plastic moving container


Piegādāt,SgūžasAndServing

folding plastic crate

Hot Tags: salokāms plastmasas trauka piestiprināts vāks, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Pievienots vāks ar salokāmu plastmasas kasti

Nākamo: Salokāms plastmasas kustīgs kaste

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;