Saliekams plastmasas trauks ar vāku

Lietojot saliekamu plastmasas trauku ar vāku, pareiza lietošanas vide ir galvenais faktors, lai nodrošinātu plastmasas uzglabāšanas tvertnes konteinera un vāka kalpošanas laiku. Lai nodrošinātu saliekamo uzglabāšanas konteineru ilgstošu un drošu izmantošanu, ieteicams pareizi izmantot lieljaudas saliekamo palešu kasti atbilstoši šādām prasībām:

Feature

Lietojot saliekamu plastmasas trauku ar vāku, pareiza lietošanas vide ir galvenais faktors, lai nodrošinātu plastmasas uzglabāšanas tvertnes konteinera un vāka kalpošanas laiku. Lai nodrošinātu saliekamo uzglabāšanas konteineru ilgstošu un drošu lietošanu, ieteicams pareizi izmantot smago, viegli savācamo palešu kasti atbilstoši šādām prasībām:

1. Viņiem vajadzētu izvairīties no saules staru iedarbības, lai neradītu novecošanu un nesaīsinātu kalpošanas laiku.

2. Stingri aizliegts mest preces no augstām vietām tajās. Saprātīga preču veidošanas veida noteikšana. Preces jānovieto vienmērīgi, nevis centralizēti vai ekscentriski. Kartona kasti novieto uz līdzenas zemes vai priekšmeta virsmas.

3. Ir stingri aizliegts tos izmest no augstām vietām, lai izvairītos no sasmalcināšanas un plaisāšanas, ko izraisa vardarbīga ietekme.


collapsible plastic crate attached lid

Priekšrocība

Siltumizolācija, skaņas izolācija.

Plastmasas palešu kastes dobās struktūras dēļ tā siltuma un skaņas pārneses efekts ir ievērojami mazāks nekā cietajām plāksnēm, un tam ir labi siltuma un skaņas izolācijas efekti.


Ieguvums

Antistatisks, vadošs, liesmu slāpējošs.

Modifikācijas, sajaukšanas, virsmas izsmidzināšanas un citu metožu izmantošana var padarīt dobu plastmasas dēli antistatiskām, vadošām vai liesmu slāpējošām.


ProduktParametrs

Modelis Nr.

ZX533625C

Stils

Saliekamās uzglabāšanas tvertnes ar vākiem

Ārējie izmēri

L530 * W365 ​​* H250mm

Iekšējie izmēri

L490 * W337 * H220mm

Salocītie izmēri

L530 * W365 ​​* H90mm

Materiāls

PP

Svars

2,58 kg ± 2%

Selektīvā krāsa

Zils, dzeltens, caurspīdīgs utt.

Izcelsme

Ķīna


RažošanaDetails

collapsible plastic container attached lid


Produkts Apiemērošana

collapsible plastic moving container

Piegādāt,SgūžasAndServing

folding plastic crate





Hot Tags: saliekams plastmasas trauks ar vāku, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Salokāms plastmasas kustīgs kaste

Nākamo: Saliekams plastmasas kustīgais konteiners

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;