Pievienots vāks ar salokāmu plastmasas kasti

Šajā loģistikas laikmetā salokāms plastmasas kaste, kurai pievienots vāks, ir izdevīgāka nekā parastās plastmasas kastes. Tas ir izstrādāts ar starptautisku standarta izmēru. Salīdzinot ar tradicionālajiem parastajiem plastmasas traukiem vai metāla plastmasas traukiem, tiem ir savas īpašības, kuras nevar realizēt uz parastajiem plastmasas traukiem.

P rodukta ievads

Šajā loģistikas laikmetā salokāms plastmasas kaste, kurai pievienots vāks, ir izdevīgāka nekā parastās plastmasas kastes. Tas ir izstrādāts ar starptautisku standarta izmēru. Atšķirība starp tām un parasto plastmasas kasti ir šāda:

1. Pelējuma izmaksas ir augstas. Viņiem ir vairāk veidņu pāru, kas nepārspēj parasto plastmasas kasti. Arī veidnes precizitāte to savienojošajai daļai ir ļoti augsta. Tāpēc izmaksas par to ir daudz augstākas nekā parastajam plastmasas kastei.

2. Produkta struktūra ir sarežģīta. Lielākā atšķirība starp salokāmu plastmasas kasti un parasto plastmasas kasti ir tā saliekamība. Pēc salocīta , tam ir tikai 1/3 no tilpuma, un tam ir viegla svara, neliela pēdas un ērtas kombinācijas priekšrocības. Tas var ievērojami samazināt vietas apgrozījuma un uzglabāšanas laikā un tieši samazināt loģistikas un uzglabāšanas izmaksas. Vienreizējās lietošanas konteinera izcēlums ir tāds, ka to var izmantot vairākas reizes. Ja parastais plastmasas kaste ir bojāta, būtībā viss konteiners ir nodots metāllūžņos. Salokāms plastmasas kaste var aizstāt to pašu daļu, un tā nav jāatstāj metāllūžņos.

Ja jums tie ir jāiegādājas, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs nodrošināsim jums vislabāko servisu un rentablākos produktus. Mēs izturēsimies pret katru klientu ar vislielāko nopietnību.


folding plastic crate with lid

P rodukta P arametrs

Modelis Nr.

ZX403032C-1

Stils

Saliekamais plastmasas uzglabāšanas trauks ar vāku

Ārējie izmēri

L400 * W300 * H320mm

Iekšējie izmēri

L365 * W265 * H300mm

Salocīti izmēri

L400 * W300 * H80mm

Materiāls

PP

Svars

1,47KG ± 2%

Izvēles krāsa

Zils, sarkans, dzeltens utt.

Izcelsme

Ķīna

Ražošanas D e- pasti

foldable plastic container with lid


Produkts A pavairošana

collapsible plastic moving container


Produkta kvalitātes pārbaude

folding plastic moving container

Piegādāt, hipping un erving

folding plastic crate

Hot Tags: saliekams plastmasas crate pievienots vāks, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, pielāgoti, atkārtoti izmantojami, ekonomika

Pāri: Salokāmā uzglabāšanas kaste

Nākamo: Saliekams plastmasas konteinera piestiprināts vāks

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;