Salokāma plastmasas kaste

Salokāmās plastmasas kastes materiāls ir PP, viegls, ilgs kalpošanas laiks. Pamatojoties uz standartizāciju, modularizāciju un saliekamās plastmasas kastes specializāciju, kuras mērķis ir ietaupīt izmaksas un uzlabot efektivitāti, salocītais tilpums ir tikai 1/5-1/3 no sākotnējā apjoma, kam ir priekšrocības, kas ir mazākas kosmosa okupācijas un ērtas kombinācijas priekšrocības.

Līdzeklis

Salokāmās plastmasas kastes materiāls ir PP, viegls, ilgs kalpošanas laiks.


Pamatojoties uz standartizāciju, modularizāciju un saliekamās plastmasas kastes specializāciju, kuras mērķis ir ietaupīt izmaksas un uzlabot efektivitāti, salocītais tilpums ir tikai 1/5-1/3 no sākotnējā apjoma, kam ir priekšrocības, kas ir mazākas kosmosa okupācijas un ērtas kombinācijas priekšrocības.


Priekšrocība

Visi izmēri un specifikācijas tiek iegūtas ar stingriem matemātiskiem aprēķiniem. Plastmasas saliekamās kastes var sakraut kārtīgi un precīzi kopā ar standarta loģistikas instrumentiem. Atgriežamas plastmasas kastes ir pamatvienības, lai pabeigtu loģistikas konteineru standartizāciju un specializāciju.


Netoksisks un garšas, var izmantot pārtikas, tīras un ērtas. Plastmasas locīšanas kastes tiek plaši izmantotas slēgtā cikla izplatīšanas sistēmā lielveikalā,24 stundu veikals, liels izplatīšanas centrs, universālveikals, pārtikas pārstrāde utt.

folding plastic storage crate

Labumu

Plastmasas locīšanas komunālo kastu galvenais mērķis ir uzglabāt lietas. Dažādus priekšmetus var uzglabāt atbilstoši to lielumam un to specifikācijām. Īsāk sakot, to galvenokārt izmanto, lai uzglabātu preces.

Kādas ir priekšrocības, uzglabājot preces saliekamos glabāšanas nodalījumos? No vienas puses, to var klasificēt. Dažāda veida, dažādu nolūku un kategoriju preces tiek glabātas dažādās saliekamās plastmasas kastēs, un izsūtāmās preces tiek ievietotas dažādās krāsainā apgrozījuma kastēs. Padariet to atšķirīgu no citiem posteņiem tiem. Otrs aspekts ir tas, ka preču uzglabāšana tajos var padarīt noliktavu tīrāku un skaidrāku. Tos var salocīt un sakraut, lai pilnībā izmantotu ierobežoto noliktavu telpu. Trešajā aspektā plastmasas saliekamās kastes ir ļoti izturīgas, nodilumizturīgas un pret novecošanās, ekstrūzijas un stiepšanās nav problēma, un ir ekonomiski un praktiski iepakot vairāk lietas. Ceturtais aspekts ir tas, ka locīšanas kaste ir ļoti zaļa un videi draudzīga. Tas ir ļoti piemērots pārtikas un citu drošu priekšmetu uzglabāšanai ar skābi un sārmu izturību. Piektais aspekts ir izmantot salokāms iezīme plastmasas kaste uz iepakojuma un kuģu produktiem, kas ir ērti un droši.


Product roductParametrs

Modeļa Nr.

ZX604030W ZX604030W

Stilu

Saliekamās krātuves kaste

Ārējās dimensijas

L600 W400 H295mm

Iekšējās dimensijas

L35 L38 2007

Salocīti izmēri

L600 W400 H70mm L600 * W400 * H70mm

Materiālu

Pp

Svara

2.92KG±2% 2.92KG% 2.92KG% 2.92KG% 2.

Selektīvā krāsa

Zils, zaļš, dzeltens, caurspīdīgs utt.

Izcelsmes

Ķīna


Production roductionDetails etailsfoldble plastic storage crate


ProduktuApplication pplication

folding plastic container


PiegādātAsvhipping hippingANdAsvErving

folding plastic crate

Hot Tags: salokāma plastmasas kaste, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgots, vairumtirdzniecība, atkārtoti izmantojama, ekonomika, cena

Pāri: Saliekams plastmasas trauks

Nākamo: Salokāma plastmasas kastīte

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;