Salokāma plastmasas uzglabāšanas kastīte

Salokāma plastmasas uzglabāšanas kaste, jauna veida, saliekšanas funkcija, kas pēdējos gados ir ļoti populāra. Materiāls izmanto starptautisko populāro stilu. Saskaņā ar dažādiem locīšanas veidiem ir divas locīšanas metodes: locīšana pretējā virzienā un apgriešana iekšpusē. Nestable un stackable apgrozībā izmanto izturīgu plastmasas pārvietojamo kasti, kurai ir viegla, mazāk vietas aizņemoša un ērta kombinācija.

Funkcija

Salokāma plastmasas uzglabāšanas kaste, jauna veida, saliekšanas funkcija, kas pēdējos gados ir ļoti populāra. Materiāls pieņem starptautisko populāro stilu.


Saskaņā ar dažādiem locīšanas režīmiem ir divas locīšanas metodes: locīšana pretējā virzienā un apgriešana iekšpusē. Nestable un stackable apgrozībā izmanto izturīgu plastmasas pārvietojamo kasti, kurai ir viegla, mazāk vietas aizņemoša un ērta kombinācija.


Priekšrocība

1. Antistatisks, vadošs, liesmu slāpējošs

Modifikācijas, sajaukšanas, virsmas izsmidzināšanas un citu metožu izmantošana var padarīt dobu plastmasas dēli antistatiskām, vadošām vai liesmu slāpējošām.

2. Stabilas ķīmiskās īpašības

Salokāmās plastmasas kastes var būt ūdensizturīgas, mitrumizturīgas, pretkorozijas, kukaiņu necaurlaidīgas, bez fumigācijas, un tām ir acīmredzamas priekšrocības salīdzinājumā ar kartonu un koka kartonu.

foldble plastic storage crate

Ieguvums

Saliekamā plastmasas glabāšanas kastīte ir plaši izmantota slēgta cikla izplatīšanas sistēmā lielajās lielveikalu ķēdēs, diennakts veikalos, lielos izplatīšanas centros, universālveikalos, vieglā rūpniecībā, apģērbā, sadzīves tehnikā, pārtikas pārstrādē utt.

Product Parametrs

Modelis Nr.

ZX6544345

Stils

Nestable un stackable apgrozījums izmanto izturīgu plastmasas pārvietojamo kasti

Ārējie izmēri

L530 * W365 ​​* H250mm650 * 440 * 345

Iekšējie izmēri

L490 * W337 * H220mm605 * 405 * 330

Salocītie izmēri

L360 * W260 * H90mm650 * 440 * 75

Durvju izmēri

260*210

Materiāls

PP

Svars

3,28KG ± 2%

Selektīvā krāsa

Caurspīdīgs, zils, sarkans, dzeltens utt.

Izcelsme

Ķīna

folding plastic storage container

Produkts Apiemērošana

folding plastic container


Piegādāt, Sgūšana Aotrais Serving

folding plastic crate (2)

Hot Tags: saliekama plastmasas glabāšanas kastīte, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, atkārtoti lietojama, ekonomika, cena

Pāri: Saliekamais plastmasas trauks

Nākamo: Saliekams plastmasas uzglabāšanas konteiners

background: url(/Content/File_Img/21472/footbg.jpg) center 0 no-repeat inherit;